Celta Vigo'da Ayın Futbolcusu Okay Yokuşlu

Milli futbolcu Okay Yokuşlu'ya ödül verildi. İspanya'nın Celta Vigo takımında forma giyen milli futbolcu Okay Yokuşlu'ya taraftarın katılım sağladığı anketle beraber şubat ayının en iyi oyuncusu unvanı verildi.

Celta Vigo'da Ayın Futbolcusu Okay Yokuşlu

Celta Vigo takımın sponsor firmaları tarafından her ay takımın en iyisine verilen ödül yakından tanıdığımız bir futbolcuya verildi.

Şubay ayı perfomansına göre Okay Yokuşlu'ya Şubat ayı en iyi oyuncusu ödülü verildi.

Celta Vigo takımının sosyal medya hesabı üzerinden yapılan ankette yüzde 40 oranında oy alan milli oyuncu ayrıca ankette diğer isimler arasından  Nestor Araujo (yüzde 35) ve Wesley Hoedt'ü (yüzde 25) sıyrılmayı başardı.

Okay Yokuşlu yaptığı açıklamasında ise;

"Zor bir sezonda bunu başarmak benim için güzel. Daha iyi sonuçlar alabilmek adına hepimiz çok çalışıyoruz.

"Santiago Bernabeu çok özel bir stat. İyi sonuç almak için her zamankinden daha agresif olmalıyız. Bizim için güzel bir fırsat." dedi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE