Fenerbahçe - Zorya Beraberliği Taraftarları Kızdırdı

Fenerbahçe ve Zorya arasında gerçekleştirilen oldukça olaylı mücadele taraftarları kızdırdı. Fenerbahçe' nin beraberliğe kalışıyla hüsrana uğrayan taraftarlar; sosyal medyadan Fenerbahçe' ye tepkilerini yağdırdı.

SPOR 16.09.2016, 09:07 16.09.2016, 09:22
Fenerbahçe - Zorya Beraberliği Taraftarları Kızdırdı
Fenerbahçe - Zorya Beraberliği Taraftarları Kızdırdı

15 Eylül 2016 tarihinde Fenerbahçe - Zorya arasında gerçekleştirilen mücadelede, iki takım berabere sahadan ayrıldı. Maç öncesi yaşanan üzücü olaylar nedeniyle de gündem epey meşgul olurken, taraftarlar takımlarının berabere kalmalarına tepkilerini gösterdiler.

Sosyal medyadan Fenerbahçeye yoğun tepkiler aktarılırken, alınan mağlubiyetin takıma ve yönetime bağlanması ardı arkası kesilmeyen tartışmaların gelmesine de neden oldu.

Fenerbahçe - Zorya maçı nasıl ilerledi?

Maç öncesi yaşanan talihsiz ve bir o kadar da üzücü olaylar bir yana, tribünler de epey karışıktı. Yaşanan olayların ardından tribünde gerilim dinmezken; maçın berabere tamamlanması taraftarı üzmüştü.

Beraberlikle sonuçlanan bu karşılaşmada iki takımında ciddi atakları vardı. Ancak değerlendirilemeyen ataklar da saç baş yoldurdu.

52. dakikada Grechyshkin topu ağlara gönderirken, 66. dakikada Van Persie' nin sert şutu ağları havalandıramadı.

90+5. dakikada Kjaer' in sert şutu defansa çarpmasının da etkisiyle ağlarla buluştu.

Öncesinde özellikle maçın 30. ve 50. dakikaları sonrası yoğun ataklar ve rekabetle doluydu. Değerlendirilemeyen ataklar nedeniyle de Fenerbahçe ve Zorya arasındaki mücadele 1-1 beraberlikle sonuçlandı.

Kamupersoneli.net | ANKARA


Yorumlar (0)