banner731

FIFA 2019 Yılın Futbolcusu ve 2019 Yılın Teknik Direktörü Adaylarını Açıkladı!

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) tarafından 2019 yılının en iyi futbolcusu ve en iyi teknik direktörü adaylarını paylaştı. Peki yılın futbolcusu ve yılın teknik direktörü ödülü almaya aday gösterilen isimler kimler?

SPOR 31.07.2019, 22:26
FIFA 2019 Yılın Futbolcusu ve 2019 Yılın Teknik Direktörü Adaylarını Açıkladı!

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) 2019 yılın futbolcusu ve 2019 yılın teknilk direktörü adaylarını açıkladı.

FIFA’nın resmi web adresi üzerinden yapılan açıklamada 10'ar isimden oluşan en iyi futbolcu ve en iyi teknik direktör adaylarına yer verildi.

Aday listelerinin Milli takım teknik direktörleri ve kaptanları ile taraftarlar ve gazeteciler tarafından yapılacak oylama sonrasında 3'e indirilecek kazanan isimler ise 23 Eylül'de belli olacak.

2019 YILIN FUTBOLCUSU ADAYLARI

Cristiano Ronaldo (Juventus), Frenkie de Jong (Ajax/Barcelona), Matthijs de Ligt (Ajax/Juventus), Eden Hazard (Chelsea/Real Madrid), Harry Kane (Tottenham Hotspur), Sadio Mane (Liverpool), Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain), Lionel Messi (Barcelona), Muhammed Salah (Liverpool), Virgil van Dijk (Liverpool)

2019 YILIN EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRÜ ADAYLARI

Djamel Belmadi (Cezayir Milli Takımı), Didier Deschamps (Fransa Milli Takımı), Marcelo Gallardo (River Plate), Ricardo Gareca (Peru Milli Takımı), Pep Guardiola (Manchester City), Jurgen Klopp (Liverpool), Mauricio Pochettino (Tottenham Hotspur), Fernando Santos (Portekiz Milli Takımı), Erik ten Hag (Ajax), Tite (Brezilya Milli Takımı).

Yorumlar (0)