Galatasaray' da Röveşataların Ardı Arkası Kesilmiyor!

Röveşata listesine adını Sabri Sarıoğlu da katılmış durumda.

SPOR 22.09.2016, 09:49 22.09.2016, 10:00
Galatasaray' da Röveşataların Ardı Arkası Kesilmiyor!
Geçtiğimiz günlere Çaykur Rizespor maçında Eren Derdiyok tarafından atılan röveşata golü, sosyal medyanın ve Galatasaray taraftarlarının gündemindeydi. Seyir zevki yüksek röveşata golü, hem taraflar hem de futbol yorumcuları tarafından tam not alarak, Eren Derdiyok' un yıldızının bir anda parlamasına yol açmıştı.

Golüyle alakalı olarak pozisyonun çalışılabilecek bir pozisyon olmadığını aktaran ve daima daha iyisi olma yolunda ilerleyeceğini ifade eden Eren Derdiyok, taraftarların gönlünü yeniden fethederek; yakın tarihte önemli işler başaracağının da garantisini vermişti.

Konuyla alakalı olarak gündeme gelen takımın oyuncularından Sabri Sarıoğlu da röveşata atanlar listesine adını yazdırmış durumda. Gerçekleştirilen antrenmanlar kapsamında şık bir röveşata atan Sabri Sarıoğlu, taraftarlardan tam not aldı.

Sabri Sarıoğlu' nun attığı röveşata golü sosyal medyada, epey ilgi uyandırırken; taraftarlar tarafından epey ilginç ve eğlenceli tweetlerin atılmasına da neden oldu. Sosyal medya fenomenleri arasında sayılan Sabri Sarıoğlu' nun bu röveşata golünün ardından epey daha gündemde kalması ve sosyal medya da eğlenceli tweetlerin atılmasına neden olacağı öngörülüyor.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)