Galatasaray'ın transfer etmek istediği Brezilyalı futbolcu Alan 5 milyon euro istiyor

Galatasaray'da transferi yılan hikayesine dönen Alan konusunda yeni bir gelişme yaşandı. Sarı-kırmızılı ekip Brezilyalı futbolcu için Guangzhou'ya 3 milyon euro teklif teklif etti, Çin kulübü ise 5 milyon euro istedi. 29 yaşındaki Alan da toplamda yıllık 5 milyon euro maaş talep ediyor.

SPOR 19.01.2019, 10:20
Galatasaray'ın transfer etmek istediği Brezilyalı futbolcu Alan 5 milyon euro istiyor

Galatasaray’da papatya falına dönen Alan Carvalho transferinde hesapta olmayan şeyler yaşanıyor. ???

Galatasaray, Çin’de Guangzhou Evergrande ile 1 sene daha sözleşmesi bulunan Brezilyalı futbolcunun bonservisi için 3 milyon euro teklif etti. Ancak kulübü 5 milyon euro istedi.Diğer taraftan Alan’ın da Galatasaray’dan imza parası talebinin sürdüğü öğrenildi. Brezilyalı futbolcu, alacağı imza parasıyla her yılını 5 milyon euroya denk getirmek istiyor. Alan her sene için 3.5, her yıla da 1.5 milyon euro imza parası düşecek şekilde bir mukavele imzalamaya sıcak bakıyor. 

Galatasaray’ın transferini gerçekleştirmek istediği Benjamin Tetteh için ise Sparta Prag ile anlaşma noktasına gelindiği öğrenildi. Ozan’ı 11 milyon euroya Stuttgart’a götüren, Semih Kaya’yı ise bedelsiz olarak Galatasaray’a kiralanmasını isteyen menajer Fazıl Özdemir’in, Tetteh konusunda da devrede olduğu belirtildi. Bu futbolcu konusunda gelişmelerin olumlu noktada ilerlediği belirtildi.

Yorumlar (0)