Galatasaray'ın transfer etmek istediği Brezilyalı futbolcu Alan 5 milyon euro istiyor

Galatasaray'da transferi yılan hikayesine dönen Alan konusunda yeni bir gelişme yaşandı. Sarı-kırmızılı ekip Brezilyalı futbolcu için Guangzhou'ya 3 milyon euro teklif teklif etti, Çin kulübü ise 5 milyon euro istedi. 29 yaşındaki Alan da toplamda yıllık 5 milyon euro maaş talep ediyor.

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Brezilyalı futbolcu Alan 5 milyon euro istiyor

Galatasaray’da papatya falına dönen Alan Carvalho transferinde hesapta olmayan şeyler yaşanıyor. ???

Galatasaray, Çin’de Guangzhou Evergrande ile 1 sene daha sözleşmesi bulunan Brezilyalı futbolcunun bonservisi için 3 milyon euro teklif etti. Ancak kulübü 5 milyon euro istedi.Diğer taraftan Alan’ın da Galatasaray’dan imza parası talebinin sürdüğü öğrenildi. Brezilyalı futbolcu, alacağı imza parasıyla her yılını 5 milyon euroya denk getirmek istiyor. Alan her sene için 3.5, her yıla da 1.5 milyon euro imza parası düşecek şekilde bir mukavele imzalamaya sıcak bakıyor. 

Galatasaray’ın transferini gerçekleştirmek istediği Benjamin Tetteh için ise Sparta Prag ile anlaşma noktasına gelindiği öğrenildi. Ozan’ı 11 milyon euroya Stuttgart’a götüren, Semih Kaya’yı ise bedelsiz olarak Galatasaray’a kiralanmasını isteyen menajer Fazıl Özdemir’in, Tetteh konusunda da devrede olduğu belirtildi. Bu futbolcu konusunda gelişmelerin olumlu noktada ilerlediği belirtildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE