Kardemir Karabükspor'da olağanüstü kongre kararı

KARABÜK (AA) - Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un yönetim kurulu, olağanüstü kongre kararı aldı. Kulüp başkanı Mehmet Yüksel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yönetim olarak olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını...

Kardemir Karabükspor'da olağanüstü kongre kararı

KARABÜK (AA) - Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un yönetim kurulu, olağanüstü kongre kararı aldı.

Kulüp başkanı Mehmet Yüksel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yönetim olarak olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını söyledi.

Kararı kulübün internet sitelerinden de duyurduklarını belirten Yüksel, "Şehrin ileri gelenleriyle son yaptığımız görüşmeler sonunda herhangi bir destek olunmayacağını anladık. Bu takıma kimsenin sahip çıkmadığını da bir defa daha gördük. Tarih onları da bizi de gelecek kuşaklara anlatacak. Bir kulüp, ülkenin en üst liginde mücadele etmiş, ülkeye milli oyuncular kazandırmış bir kulüp nasıl yok edildi herkes bilecek. Yönetimdeki arkadaşlarımızın da talebi üzerine toplandık ve olağanüstü kongre kararı aldık." diye konuştu.

Olağanüstü genel kurul toplantısının 2 Mart 2019 Cumartesi günü saat 10.00'da Vali Nafız Kayalı Gençlik Merkezi Salonu'nda yapılacağını aktaran Yüksel, çoğunluk sağlanamadığı takdirde kongrenin 9 Mart 2019'da aynı saatte ve yerde yapılacağını kaydetti.


Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE