Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçından Galibiyet Açıklaması

Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında Kayserispor, sahasında Fenerbahçe'yi 4-1 mağlup ettiği karşılaşma sonrası Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçından Galibiyet Açıklaması geldi.

SPOR 29.01.2017, 23:56 30.01.2017, 08:56
Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçından Galibiyet Açıklaması

Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında Kayserispor, sahasında Fenerbahçe'yi 4-1 mağlup etti. Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, oyuncularının inanılmaz bir mücadele gösterdiklerini kaydederek sonuçtan memnun olduklarını ifade etti.

Sergen Yalçın; "Öncelikle kazandığımız için çok mutluyuz. Oyuncularım inanılmaz bir mücadele gösterdi, hepsine teşekkür ediyorum. Çok kısa sürede hazırlanma imkanı bulduk. Çünkü devre arasında çok çalışma imkanımız çok olmadı. Kulüp yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bugün için çok mutluyuz, gerçekten puan cetvelinde buna çok ihtiyacımız vardı, hala kırmızı çizgideyiz. Ama bugün bu galibiyetin mutluluğunu yaşayıp yarından itibaren sonraki maçları düşüneceğiz. Mücadele, arzu olarak oyuncularımız harikaydı" ifadelerinde bulundu.

Fenerbahçe'yi iyi analiz ettiklerinin ifade ederek; "Fenerbahçe güçlü bir ekip. Çok çalıştık, çok analiz ettik. Bugün itibariyle istediğimiz oyun planını uygulayıp bunun neticesinde arzu ettiğimiz bir galibiyet aldık. Fenerbahçe şampiyonluğa oynayan bir ekip, şampiyonluk mücadelelerine devam edecekler" dedi.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)