Kesik Yiyen Bir Futbolcuya Milli Takım Kapısı Kapalı, Arda Turan' a Yeşil Işık!

Arda Turan, öğrenilen yeni bir bilgi kapsamında tekrar kadroya alınabilir.

SPOR 04.10.2016, 09:38 04.10.2016, 09:46
Kesik Yiyen Bir Futbolcuya Milli Takım Kapısı Kapalı, Arda Turan' a Yeşil Işık!
Milli takımda yaşanan prim krizi nedeniyle gündem epey karışmış, bu olaylar sosyal medyada ve basında geniş yankı uyandırmıştı. Bu durumun iyice dillenmesinden sonra da Fatih Terim ve Arda Turan arasında soğuk kavgalar başlamıştı.

Açıklamalarında milletten özür dilemesini isteyen Fatih Terim, Arda Turan' ın kadro dışı kalacağına dair ilk sinyali de zaten vermiş; Arda Turan diğer 4 oyuncuyla beraber kadro dışı bırakılmıştı. Oynanacak olan maçlarda 5 isime milli takım kapılarını kapatan Fatih Terim, konuyla ilgili henüz bir açıklama da yapmış değil.

Ancak Sözcü Gazetesi' nin haberinde aktarıldığı üzere, edinilen bilgiler arasında Kosova maçında Arda Turan' ın kadroya dahil olabileceği düşünülüyor. Edinilen bilgileri şuanda gündemi meşgul etmemek adına paylaşmayan gazete, bir isime de milli takım kapılarının tamamen kapanmış olabileceğini aktarıyor.

Burak Yılmaz milli takımda artık olmayabilir.

Edinilen bilgileri üstü kapalı anlatan Sözcü Gazetesi, haberinde Burak Yılmaz' ın milli takım serüveninin bitmiş olabileceğini de ekliyor. Fatih Terim' in hoca olduğu bir takımda milli takım yolu Burak Yılmaz' a gözükmez şeklinde ifade ediliyor.

Kamupersoneli.net | ANKARAYorumlar (0)