Nihat Doker, ISF Atletizm Teknik Komite Başkanlığına seçildi

- Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkanı Ömür Fatih Karakullukçu: "Nihat Doker'in ISF Atletizm Teknik Komite Başkanlığına getirilmesi, ülke olarak göğsümüzü kabartmış ve bizleri mutlu etmiştir"

Nihat Doker, ISF Atletizm Teknik Komite Başkanlığına seçildi


ANKARA (AA) - Nihat Doker, Uluslararası Okul Sporları Federasyonu (ISF) Atletizm Teknik Komite Başkanlığına seçildi.

Türkiye Okul Sporları Federasyonundan (TOSF) yapılan açıklamaya göre, ISF Yönetim Kurulunun son toplantısında Nihat Doker, ISF Atletizm Teknik Komite Başkanlığına seçildi ve 4 yıl süreyle bu görevi sürdüreceği federasyona tebliğ edildi.

TOSF Başkanı Ömür Fatih Karakullukçu, Dünya Okul Sporları'nın 3 ana branşının atletizm, cimnastik ve yüzme olduğunu belirterek, "Nihat Doker'in ISF Atletizm Teknik Komite Başkanlığına getirilmesi, ülke olarak göğsümüzü kabartmış ve bizleri mutlu etmiştir. Bu vesileyle kendisini kutluyor ve görevlerinde başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE