banner731

Ozan Kabak Almanya'da Değerlendi- Bundesliga'da Ödül Verildi

Galatasaray takımında kendini gösteren Ozan Kabak, transfer olduğu Almanya'da formasını giydiği Stuttgart takımından adından söz ettirmeyi başarıyor.

SPOR 08.04.2019, 21:19
Ozan Kabak Almanya'da Değerlendi- Bundesliga'da Ödül Verildi

Bundesliga'nın resmi internet adresi üzerinden yayınlanan açıklamalarda "Mart ayının en iyi genç oyuncusu" yarışmasında bir Türk futbolcu yer aldı.

Ozan Kabak'ın Türkiye'yi gururlandırdığı yarışmada Kabak'ın yanı sıra Hertha Berlin takımında forma giyen Marko Grujic ve Eintracht Frankfurt takımının formasını taşıyan Almamy Toure'de aday olarak gösterildi.

ARA TRANSFER DÖNEMİNDE ALMANYA'YA GİTTİ

Kabak, ara trasfer döneminde Galatasaray takımından Stuttgart'a transfer oldu.

Ayrıca Kabak Stuttgart'a transfer olduğu günden itibaren ilk 11'de oynamaya başladı ve genç savunma oyuncusunun özellikle ikili mücadele ve güvenli paslarıyla kendinden sıkça söz ettirdiği ifade edildi.

DEĞERİNİ KATLADI! TAM 30 MİLYON EURO

Akşam'ın haberine göre, Ozan Kabak hakkında flaş açıklamalarda bulunan FIFA Menajerlerinin Kabak'ın değerinin 30 milyon Euro'lara kadar çıktığını iddia ettiler.

Ayrıca henüz daha 19 yaşında olmasına rağmen büyük işler yapan Türk stoperin Galatasaray'dan değil de Benfica, Porto gibi kulüplerden Bundesliga'ya gelmesi halinde kapının en az 20-25 milyon Euro'lardan açılabileceği konuşuldu...

.

Yorumlar (0)