Rıdvan Dilmen: " Sezonun Şampiyonu Beşiktaş "

Rıdvan Dilmen, bu sezonun şampiyonunun Beşiktaş olacağını ifade etti.

SPOR 19.09.2016, 16:02 19.09.2016, 16:14
Rıdvan Dilmen: " Sezonun Şampiyonu Beşiktaş "
Spor yazarları ve yorumcuları, Çaykur Rizespor maçı sonrasında Beşiktaş' ı kaleme aldılar. Bazılarından " Toparlanması gerek, tatmin edici bir oyun değildi. " şeklinde yorumlar gelmiş olsa da, Rıdvan Dilmen kararını çoktan vermiş durumda.

Yaptığı açıklama kapsamında sezonun şampiyon takımının hangisi olabileceğini ifade etti. Açıklamasında; " Barcelona bir sezon iyi top oynar şampiyon olur, ertesi sene Real Madrid şampiyon olur. Bu böyledir. "  ifadesini kullanırken; cümlesine " Bu durum Beşiktaş için geçerli değil, taze kan geldi. 6-7 adet yeni oyuncuları var. " ifadesine yer verdi.

Ayrıca Beşiktaş' ın performansına ilişkin yapılan bazı yorumlar kapsamındaki görüşler içerisinde Fatih Doğan' ın yorumları da dikkat çekti. Yorumunda Talisca' nın başarılı performansına dikkat çeken Fatih Doğan, " Bu futbolu oynamaya devam etsin değil Beşiktaş, Dünya' nın her yerinden izleyicisi olur. " ifadesini kullandı.

Her ne kadar Beşiktaş için yorumlar umut verici olsa da, bazı takımların taraftarları tarafından sosyal medyada; erken verilen kararların tersinin çıkabileceğine dair paylaşımlar ve göndermeler yapıldı.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)