Sakaryaspor'da Tuncay Şanlı Devri Kapandı!

Spor Toto 3'üncü Liginin 3'üncü grup ekiplerinden olan Sakaryaspor'da sular durulmuyor. Takımda alınan kötü sonuçlar sonrasında teknik sorumlu Tuncay Şanlı ve yardımcısı Mehmet Aurello'nun görevlerine son verildiği açıklandı.

SPOR 07.02.2017, 15:13
Sakaryaspor'da Tuncay Şanlı Devri Kapandı!

Spor Toto 3. Lig'in 3. grup takımları arasında bulunan Sakaryaspor'da işler karıştı. Alınan kötü sonuçlar hem taraftar ve hemde yönetimden uzun süre şikayetlere maruz kalınca teknik direktör Tuncay Şanlı ve yardımcısı görevinde bulunan eski futbolcu Mehmet Auerollo'nun görevlerine son verildi.

Sakaryaspor'da ilk kez defa teknik sorumluluk görevine başlayan Tuncay Şanlı ve Mehmet Aurello'nun son haftalarda alınan kötü sonuçların ardından görevlerine son verildiği açıklandı. Cem Cambaz'ın ardından ligin 8'inci haftasından sonra göreve getirilen Tuncay Şanlı, 13 maçta 6 galibiyet, 4 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Sakaryaspor, 36 puanla ligde 4'üncü sırada yer alırken, liderle arasında 11 puan fark bulunduğu biliniyor.

SAKARYASPOR'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Sakaryaspor'da konuyla alakalı olarak resmi internet sitesi üzerinden açıklama yapıldı:

"Yönetim kurulumuzun kararı doğrultusunda, dün Tuncay Şanlı ile yapılan görüşmede Sakaryaspor'un menfaatleri için bir kan değişimine ihtiyaç olduğuna karar verilmiştir. Tuncay Şanlı ile karşılıklı olarak anlaşarak kendisi ile yollarımızı ayırdığımızı kamuoyunun bilgi ve değerlendirmelerine sunarız. Tuncay Şanlı'ya bugüne kadar Sakaryaspor'a verdiği hizmetlerden ötürü teşekkürlerimizi sunar, kariyerinde başarılar dileriz." ifadelerine yer verildi.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)