Şenol Güneş derbi sonrası flaş açıklama- Beni göndermeye çalışıyorlar

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray galibiyetinin ardından flaş açıklamalarda bulundu. Güneş, beni göndermeye çalışıyorlar dedi.

Şenol Güneş derbi sonrası flaş açıklama- Beni göndermeye çalışıyorlar

Galatasaray derbi sonrası beni göndermeye çalışıyorlar diyen Şenol güneş'ten flaş açıklamalar geldi. 

Şenol Güneş'in açıklamaları şu şekilde:

"Kazanmak önemli ama nereden baktığınıza bağlı. Neyi kazandık? Maçı kazandık evet 3 puan aldık. Zor bir seyahatten gelip oynamak kolay değil. Aynı şey Galatasaray için de geçerli ama onlar bir gün fazla dinlendi. Bunları söylemedim ama neden şimdi söylüyorum? Yayıncı kuruluşta bizi eleştirenler var. Birini eleştirirken konuyu dağıtıp bireysele dökmemek gerekiyor. Onları tesise bekliyorum, gelsinler konuşalım. Türk futbolunun onlara ihtiyacı var. maçtan önce herkes bana söylediklerini mesaj attı. Lens'in oynayacak hali yoktu, keşke koymasaydım. Gökhan Töre ve Gökhan Gönül ter idmanına çıktı. Bunları bilmeden konuşmak doğru değil. Dinamik oyuncuları oynattım. Kaliteli maç olmadı ama bizim kazanmamız kimseyi rahatsız etmesin. Güzel futbol oynamak isteyen en çok benim. Ama 30 dakikadan sonra Galatasaray buna izin vermedi. Galatasaray sürekli uzun oynadı. Önde hızlı oyuncu gerekliydi, Lens'i almak zorunda kaldım. Atiba dinamizm katamadı. Beni göndermeye çalışıyorlar! Fenerbahçe'nin, Galatasaray'ın, Kasımpaşa'nın da iyi kadrosu var. Gençlerle başlamasaydım, 'Ya bu gençler iyiydi, neden kestin?' diyeceklerdi."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE