TFF Başkanı Yıldırım Demirören İstifa Edecek Mi? Tepkiler Çığ Gibi

İddaa ihalesine TFF Başkanı Demirören ile Scientific Games’in oluşturduğu şans girişim en iyi teklifi verdi. İhale sürecinin tamamlanması sonrası Demirmren’in TFF Başkanlığı görevinden istifa edip etmeyeceği merak konusu oldu.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören İstifa Edecek Mi? Tepkiler Çığ Gibi

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından “Spor Müsabakalarına Dayalı Sabit İhtimalli ve Müşterek Bahis Oyunlarının özel hukuk tüzel kişilerine yaptırılması” işine ilişkin ihalenin 2. ve nihai oturumu gerçekleştirildi.Demirören ve Las Vegas Merkezli Scientific Games’in oluşturduğu Şans Girişim OGG yüzde 0.2 komisyon ile en iyi teklifi verdi.

İhalenin nahai sonucunun açıklanarak kazanan şirketin resmiyet kazanması bekleniyor.

TFF Başkanı Demirören’in şirketinin ihaleyi kazanması durumunda Demirören’in federasyon başkanlığından istifa edip etmeyeceği sorusu gündeme geldi.

TFF yönetiminden ve Yıldırım Demirören’den konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.Turkcell’in CEO’su ihale nedeniyle TFF’deki görevinden ayrılmıştı. 
 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE