Türkiye Hırvatistan Canlı Nereden İzlenir? - TRT 1 Neden Açmıyor?

euro 2016 'da Türkiye Hırvatistan maçı başladı. TRT'de "Canlı İzle" Bağlantısı Çalışmıyor.Maçı Online izlemek için hangi site ziyaret edilir. Türkiye Hırvatistan maçı hakkında tüm gelişmeler kamu haberleri merkezinde. TRT Resmi İnternet Sayfası çöktü.

SPOR 12.06.2016, 16:17 12.06.2016, 16:15
Türkiye Hırvatistan Canlı Nereden İzlenir? - TRT 1 Neden Açmıyor?
EURO 2016 D grubu ilk maçında a milli takımımız , Hırvatistan ile karşılaşıyor. Türkiye Hırvatistan Euro 2016 maçı TRT 1 Ekranlarından naklen veriliyor.

EURO 2016 Maçını Canlı İzlemek İsteyenlere Kötü Süpriz 

Maçı internetten canlı olarak izlemek isteyen ziyaretçilerimiz TRT 'nin resmi internet sayfasından canlı yayın linkine tıklayarak online olarak maçı izleyebilirsiniz. Fakat TRT 1 resmi internet sayfası aşırı yoğunluktan dolayı Bazen açmıyor.

Canlı izlmek isteyen ziyaretçiler TRT'nin resmi internet sayfasındaki yoğunluktan dolayı arada yayında aksamalar ile karşılaşıyor.


Maçı canlı izlemek isteyen ziyaretçilerimiz : "www.trt.net.tr/anasayfa/canli.aspx?y=tv" adresini ziyaret edebilirler.Kamu haberlerinden, spor haberlerinden, EURO 2016 gelişmelerinden ve çok daha fazlasından haberdar olabilmek için kamu personeli sitesini takip etmeye devam edin.

Kamupersoneli.net | Ankar
Yorumlar (0)