Volkan Demirel Affedildi

Fenerbahçe teknik direktörü Phillip Cocu döneminde yapılan görüşmelerle kadro dışı bırakılan ve takımdan uzak kalan Volkan Demirel'in takım başkanı Ali Koç ile yaptığı görüşmeden sonra affedildiği bildirildi. İşte Volkan Demirel'in açıklaması.

Volkan Demirel Affedildi

37 yaşındaki file bekçisi kadroya döndü. Volkan Demirel konu ile ilgili 3 Ocak Perşembe günü basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı.

Deneyimli futbolcu perşembe günü kampa katılacak.

Fenerbahçe'nin deneyimli file bekçisi Volkan Demirel 3 Ocak Perşembe günü basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı.

Kadro dışı kalan ve Ali Koç ile görüştükten sonra kadroya geri döneceği tahmin edilen Demirel sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Değerli basın mensupları, 3 Ocak Perşembe günü (yarın) saat 11.00’de, Fenerbahçe Spor Kulübü Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde bir basın açıklaması gerçekleştireceğim. Bilgilerinize sunarım."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE