banner731

60 KPSS Puan Şartıyla 9 Farklı SYDV Memur ve İşçi Alım İlanı Yayımladı

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarını sizlere aktarıyoruz. Bu kapsamda siz okuyucularımıza bu haberimizde farklı şehirlerde yer alan SYDV'ler tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarını derledik.

SYDV Personeli Alım İlanları 16.07.2018, 18:23 21.07.2018, 21:46
60 KPSS Puan Şartıyla 9 Farklı SYDV Memur ve İşçi Alım İlanı Yayımladı

Türkiye'nin farklı şehirlerinde ve ilçelerinde bulunan 5 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı çeşitli pozisyonlarda personel alımı için ilan yayımladı. Personel alımı için ilan yayımlayan SYDV'ler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının detaylarını ilanlarda yer alana başvuru koşullarını ve ilanlara dair diğer detayları sizlere aktarıyoruz. 

ALIM İLANI YAYIMLAYAN SYDV'LER

Personel alımı için ilan yayımlayan 9 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bulunuyor. Bu vakıfların listelerini siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

Eskişehir Çifteler SYDV, Nevşehir Hacıbektaş SYDV, Bartın Kurucaşile SYDV, Giresun Şebinkarahisar SYDV, Kastamonu Abana Kaymakamlığı SYDV ve Sivas Yıldızeli SYDV

SYDV İLANLARINDA YER ALAN KADROLAR

Kamu personeli alımı için ilan yayımlayan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlarda, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, Büro Memuru, Muhasebeci kadroları bulunuyor. İşçi alımı için ilan yayımlayan SYDV'ler ise hasta bakım personeli, öz bakıma destek elemanı, yaşlı bakım elemanı ile temizlik personeli alımı yapacaklarını duyurdular. 

SYDV PERSONEL ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan kadrolara ilişkin detayları aktardığımız personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların ilanları yayımlayan vakıflar tarafından belirlenen koşullara haiz olmaları gerekiyor. Bu kapsamda SYDV'ler alımlarda kendi şehirlerden bulunan adayların başvurularını kabul ediyorlar. Yani SYDV alımlarında ikamet şartı bulunuyor. 

SYDV alımlarında yer alan diğer başvuru koşulları arasında ise; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Alım yapılacak kadroya göre belirlenmiş öğrenim şartını karşılamak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ve ilçede ikamet ediyor olmak (bu şart değişkenlik göstermektedir), bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak (Bu şart tüm vakıf birimleri için geçerli değil)

Adaylar hangi SYDV'nin hangi pozisyonda ve hangi eğitim şartında alım yaptığını görmek için ilanın yayımlandığı ilçenin internet adresine ya da aşağıda sizlere aktardığımız bağlantılar aracılığıyla bu detaylara ulaşabilirler.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

SYDV personel alımlarına başvurular çoğunlukla şahsen yapılıyor. Bu kapsamda bu ilanlara başvuru yapacak adayların ilanı yayımlayan vakfın internet sitesi ya da ilanın yayımlandı SYVD'nin bulunduğu ile veya kaymakamlığına ait internet sitesi üzerinden bu detaylara ulaşabilir. 

Adaylar internet üzerinden ayrıca https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx veya https://sosyalyardimlar.aile.gov.tr/ internet adreslerini kullanarak hem başvuru detaylarını hem de ilanlara ilişkin ayrıntıları bulabilirler.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (14)
Ümit. . 1 yıl önce
35 yaş sinİrini kaldırın. . 35 yaş beyenmiyirsunuz neden KPSŞ sınavına girebiliyor..Gonlumuz olsun diyemi sınava giriyoruz.. lütfen sayın büyüklerimiz 35 yaş sınırı kalksin
Ceku 1 yıl önce
35 yas sinir ne kadar sacma...meclise 18 yasindaki ergen girip beni temsil edebiliyor..ama ben tam olgun akilli bilincli donemimde airadanw bir memur olamiyorum...yeter yapmayın artik
Gökçe 1 yıl önce
35 yaşında emekli mi oluyoruz acaba?!!
niye yaş sınırı var biz öelim öyleyse çok sinir oldum !!!!
Sevgi 1 yıl önce
Çok haklısın ben lisans bitirdim bi çocukla hayatımı kurmaya çalışıyorum ve yaş engeline takiliyorum. Kpss puanım var dilim var. Bi de kadına yardım edecek bu zihniyet
Ebru 1 yıl önce
Bu 35 yaş sınırına lütfen bir çare bulun.Sınava gircez ama yaştan dolayı atanamama korkusu var.Aylarca çalışıyoruz.Emek veriyoruz sınav için.35 yaşındaki bir insan çok rahat işini yapabilir çalışabilir.Bu sınır neden lütfen ama lutfen buna bir cözüm bulunsun bu sınır kaldırılsın
Emine 1 yıl önce
35 yaş sınır niye koyarlar hiç anlamış değilim değilim sistemi
39 yanındayız hala okumaya çalışıyoruz dünya hayatı işte her herkes kendi çıkarınçıkarınI düşünüyor malesef .
Savaş 1 yıl önce
35 yaş sınırı kalkmalı hiç adil değil bu......
Neriman 1 yıl önce
40 yaşındayım lise mezunuyum istecrubemde var ancak kamu değil özelde bile is bulamıyorum madem bizi yasli diye ise almiyolar emekli etsinler
İhsan 1 yıl önce
Kendi yaşımdan nefret eder oldum.35 diyor aldıkları 28 yaşındaki genç babam gibi duruyor artık bende 7 yaşındaki oğluma şimdiden söylüyorum oğlum 30 u geçersen iş bulamazsın okulun ilk senesinde atanman lazım yoksa sonun bu...?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın