60 KPSS Puanıyla Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlayan SYDV'ler

Türkiye geneli farklı şehirlerde ve ilçelerde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlar ile kamu personeli alımları yapıyorlar. SYDV'ler tarafından yayımlanan ve başvuru süreci devam eden personel alım ilanlarına ilişkin detayları siz okuyucularımıza haberimizde aktarıyoruz.

60 KPSS Puanıyla Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlayan SYDV'ler

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyelerinde bulunan boş kadrolara personel alımları için ilan yayımlıyorlar. 

Farklı şehirlerde bulunan SYDV'ler tarafından yayımlanan bu ilanlara üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuş adayların başvuruda bulunabileceği kadrolar yer alıyor. 

8 farklı SYDV tarafından yayımlanan personel alımlarının detaylarını tek tek sizlere aktarıyoruz. 

SYDV ALIM İLANLARINA GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan genel başvuru şartlarını siz okuyucularımıza aktarıyoruz. Ayrıca ilanlarda yer alan özel şartları da (KPSS, Eğitim ve Yaş şartı) haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz. 

SYDV memur alım ilanlarında yer alan genel başvuru şartları

''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmak, bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak ve B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanmak''

GİRESUN DERELİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI

Giresun Dereli SYDV tarafından yayımlanan ilanda vakıf Büro Personeli alımı yapacağını duyurdu. 

Eğitim Şartı; Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Sosyal Bilimler Fakültesi ile Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler Bölümleri tercih sebebidir. 

Son Başvuru Tarihi; İlana son başvuru tarihi 26 Şubat olarak açıklandı.

KİLİS POLATELİ SYDV 

Kilis Polateli SYDV yayımladığı personel alım ilanında Büro Görevlisi pozisyonuna bir kişi alacağını duyurdu. 

Eğitim Şartı; 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme ve İktisat Fakültelerinin tüm bölümleri ve Diğer fakültelerin Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, bölümlerinden mezun olmak, 

KPSS Şartı; Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 veya 2017 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 

Son Başvuru Tarihi; İlana son başvuru tarihi 26 Şubat olarak açıklandı.

AYDIN DİDİM SYDV PERSONEL ALIM İLANI

Aydın Didim SYDV yayımladığı ilanda Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi pozisyonunda personel alımı yapacağını açıkladı. 

Eğitim Şartı; Üniversitelerin Sosyoloji, Psikoloji, PDR, Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak, 

Yaş Şartı; İlan tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak 

KPSS Şartı; 2016-2017 KPSSP3 puan türünden en az 60 almış olmak

Son Başvuru Tarihi; İlana son başvuru tarihi 2 Mart olarak açıklandı.

DİYARBAKIR KAYAPINAR SYDV PERSONEL ALIM İLANI

Diyarbakır Kayapınar SYDV yayımladığı ilanında Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Söz konusu kadro için vakıf bünyesine 3 kişinin istihdam edileceği açıklandı. 

Eğitim Şartı; 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisat, İşletme, Muhasebe, Bankacılık, Sosyal Hizmet ve Finans Bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak, 

KPSS Şartı; ÖSYM tarafından yapılan 2016 veya 2017 Kamu Personeli Seçme Sınavının KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Son Başvuru Tarihi; İlana son başvuru tarihi 2 Mart olarak açıklandı.

İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE SYDV MEMUR ALIM İLANI

İstanbul Küçükçekmece SYDV yayımlamış olduğu personel alım ilanında Büro Görevlisi kadrosuna 3 kişi alınacağı duyurdu. 

Eğitim Şartı; Psikoloji, Sosyoloji, Sosyal Hizmetler, PDR, Halkla İlişkiler ve Kamu yönetimi bölümleri 4 yıllık üniversite mezunu olmak.

Son Başvuru Tarihi; İlana son başvuru tarihi 2 Mart olarak açıklandı.

DENİZLİ BAKLAN SYDV PERSONEL ALIM İLANI

Denizli Baklan SYDV bir ilan yayımlayarak ilgili birimlerine görevlendirmek adına Büro Görevlisi kadrosunda personel alımı yapacak. İlana göre açıklanan kadroda bir kişi istihdam edilecek. 

Eğitim Şartı; 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının bölümlerin-den, (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları ile Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler Bölümleri) mezun olmak 

KPSS Şartı; ÖSYM tarafından yapılan 2016 veya 2017 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

Son Başvuru Tarihi; İlana son başvuru tarihi 6 Mart olarak açıklandı.

ISPARTA SENİRKEN SYDV PERSONEL ALIM İLANI

Isparta Senirkent SYDV kadrosunda eksik bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi alımı  yapacağını açıkladı. 

Eğitim Şartı; 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının aşağıda yazılı bölümlerinden mezun olmak, (Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak.)

Son Başvuru Tarihi; İlana son başvuru tarihi 28 Şubat olarak açıklandı.

AKSARAY GÜLAĞAÇ SYDV MEMUR ALIM İLANI

Aksaray Gülağaç SYDV yayımladığı ilanında Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi kadrosunda 1 kişi alacağını duyurdu. 

Eğitim Şartı; İktisadi ve İdari Bilimlerin bölümleri, Fen Edebiyat Fakülteleri ile diğer fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler, İletişim, bölümlerinin birisinden mezun olmak. 

KPSS Şartı; Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 veya 2017 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak,

Son Başvuru Tarihi; İlana son başvuru tarihi 1 Mart olarak açıklandı.

İLANLARA BAŞVURULAR 

Yukarıda yayımlanan ilanlara başvuru süreci devam etmekte olup ilanlara başvurular https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx sitesi üzerinden yada ilanın yayımlandığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen yapılacaktır. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)