60 KPSS Puanıyla Memur Alım ilanı Yayımlayan SYDV'ler

Türkiye'nin farklı şehirlerinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları kadrolarında eksik bulunan birimlerine ilan ettikleri pozisyonlarda personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza memur alımı yapan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının yayımladığı ve başvuru süreci devam eden ilanları derledik.

60 KPSS Puanıyla Memur Alım ilanı Yayımlayan SYDV'ler

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ilgili birimlerinde bulunan açık pozisyonlarda bulunan personel ihtiyacının karşılanması adına personel alımlarına devam ediyorlar.

3 FARKLI SYDV PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLADI

Bu kapsamda 3 farklı SYDV yayımladıkları ilanlar ile çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacaklarını açıkladılar. 

Söz konusu personel alım ilanlarında yer alan kadroları, ilanlara başvuru sürecini ve ilanların başvuru süreçlerine ilişkin tüm detayları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

SYDV MEMUR ALIM İLANLARI

Türkiye geneli farklı şehirlerde ve ilçelerde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan memur alım ilanlarına üniversitelerin eşitli bölümlerinden mezun olmuş olan adaylar başvuruda bulunabiliyor. Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sıralamasına göre yapılan personel alımlarının detayları şöyle, 

Personel alımı yapacağını ilan SYDV'ler, 

Balıkesir Dursunbey Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Antalya İbradı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Van Gürpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

YAYIMLANAN İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

3 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık pozisyonlar, vakıfların kendileri belirlediği özel başvuru koşulları ve başvuru sürecine dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

Balıkesir Dursunbey Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 

Alım Yapılacak Kadrolar; Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

Eğitim Şartı; 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak(İhtiyaç durumuna göre Mütevelli Heyeti tarafından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak avantajlı koşul olarak değerlendirilebilir.)

Son Başvuru Tarihi; Balıkesir Dursunbey SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi 15 Mart olarak duyuruldu.

Antalya İbradı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Alım Yapılacak Kadrolar; Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

Eğitim Şartı; 4 Yıllık Örgün Yükseköğretim Kurumlarından birinden mezun olmak

Son Başvuru Tarihi; Antalya İbradı SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi 19 Mart olarak duyuruldu.

Van Gürpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Alım Yapılacak Kadrolar; Muhasebeci

Eğitim Şartı; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Siyasi Bilgiler ile İktisadi idari Bilimler ,Kamu Yönetimi, Maliye, İktisat, İşletme Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak,

Son Başvuru Tarihi; Van Gürpınar SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi 12 Mart olarak duyuruldu.

SOSYAL YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VAKIFLARINA MEMUR ALIMLARINDA ADAYLARDAN TALEP EDİLEN KOŞULLAR

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarına haiz olmaları isteniyor. Söz konusu başvuru koşullarının yanı sıra ilan yayımlayan vakıfların yayımladığı koşulları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

'Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak,, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmak, bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak, 2016 veya 2017 yılı KPSS sınavına girmiş olmak ve bu sınavdan KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanmak''

Yukarıda yer alan koşulların dışında bazı vakıflar adaylardan alım yapılacak unvana göre belge, sertifika veya hizmet şartı talep edebiliyor. 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sıralamasına göre yapılacağı duyurulan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx internet sitesi üzerinden yada ilanın yayımlandığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen yapacaklardır. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)