60 KPSS Puanıyla Memur Alımı Yapan SYDV'ler

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları kadrolarında eksik bulunan pozisyonlarda görevlendirmek ve personel ihtiyacının sağlanması amacıyla personel alım ilanı yayımlıyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza SYDV'ler tarafından yayımlanan ve başvuru süreci devam eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur alım ilanlarını derledik. Söz konusu ilanlarda yer alan açık pozisyonlar, ilanlara başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen başvuru koşulları ve başvuruların yapılması sürecinde adayların dikkat etmeleri gereken hususların tamamına haberimizden ulaşabilirsiniz.

SYDV Personeli Alım İlanları 24.04.2018, 20:31 03.05.2018, 19:37
60 KPSS Puanıyla Memur Alımı Yapan SYDV'ler

Bilindiği üzere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları personel alım ilanı yayımlayarak personel açıklarını gidermeye çalışıyorlar. Kamupersoneli.net olarak SYDV'ler tarafından yayımlanan ilanları derleyip siz okuyucularımıza belirli aralıklarla paylaşıyoruz. 

Bu kapsamda farklı şehirlerde faaliyet gösteren ve personel alımı yapacağını açıklayan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan ilanlara dair detayları aşağıda paylaşıyoruz. 

ALIM YAPACAĞINI İLAN EDEN SYDV'LER

Yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacağını ilan eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarını siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sıralamasına göre memur alımı yapacağını ilan eden Konya Karatay SYDV. 

İLANLARA GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan memur alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların, devlet kurumlarına memur alımlarında aranan genel başvuru koşullarına ek olarak ilanı yayımlayan kurum tarafından alım yapılacak unvanın gerekliliklerine göre belirlenen koşulları sağlamaları gerekiyor. 

Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza  genel başvuru koşullarını aktarıyoruz. İlana dair özel başvuru koşulları ve başvuru sürecine dair detaylara da haberimizin altından ulaşabilirsiniz. 

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımları Genel Başvuru Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak,, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmak, bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak (Bu şart tüm vakıf birimleri için geçerli değil)

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Konya Karatay Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 

Alım Yapılacak Kadro, Yayımlanan ilana göre Konya Karatay SYDV Büro Görevlisi alımı yapacak

KPSS Şartı, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 ve 2017 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP-3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak

Başvuru Süreci, İlana son başvuru tarihi 8 Mayıs olarak açıklandı.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan be sizlere detaylarını aktardığımız personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan SYDV'nin bulunduğu ilçenin internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapabilir. Ancak bazı vakıflar ilanlara başvuruların şahsen yapılmasını istiyorlar. Söz konusu ilanlara dair diğer detaylar ulaşmak için https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx internet sitesinden faydalanabilirsiniz. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (5)
Mehemet 1 yıl önce
Peki patnos kaymakamlığı mülakata hak kazanan adayları açıklayacağı tarihte neden personel alımı iptal duyurusu yaptı
Adem 1 yıl önce
Ülkemizi 4.Murat'tan sonraki döneme döndü. Kpss'siz şartsız diyor daha sonra başvuru koşularına baktıginda ise bilmem sözlü sınav yeri netesi, yazılı sınav yeri neresi şart koşturuyorlar. Madem sözlü ve yazılı sınavı uyguluyacaksınız niye kpss puan şartı getiriyorsunuz. Kpss şartı getiriyorsanız başvuru süresi içinde başvuranların arasında sadece noter huzurunda bir çekiliş yapın olur biter. Niye milleti bu kadar oyalıyorsunuz. Maksadınız adamlarınızı kayırmak ise onu bilmem
Yasin ime 1 yıl önce
Evet malesef hergün binlerce alım ilanı var ama bir sürü de saçma sapan şeyler isteniyor. Neden bu kadar zorluyorlar ki anlamıyorum
Dilek 1 yıl önce
Bu ilana nerden basvuru yapcaz
Aslı 1 yıl önce
Bende bakıyorum bir çok alım var ama başvuru yapamıyorum