60 KPSS Puanıyla SYDV'ler Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye'nin farklı şehirlerinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Başvuru süreci devam eden SYDV memur alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. Detaylar haberimizde...

60 KPSS Puanıyla SYDV'ler Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları kadrolarında eksik bulunan birimlerinde görevlendirmek adına personel alım ilanları yayımlıyorlar. 

Yayımlanan bu ilana başvurular ise Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sıralamasına göre yapıyor taban puan en az 60 olarak belirleniyor. 

Bu haberimizde siz ziyaretçilerimize başvuru süreci devam eden SYDV memur alım ilanlarını derledik. İşte detaylar,

ALIM YAPACAĞINI DUYURAN SYDV'LER

Türkiye geneli faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyelerinde bulunan personel açıklarını kapatmak adına personel alım ilanları yayımlıyor. 

SYDV'ler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza ise siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

Personel alımı için ilan yayımlayan ve başvuru süreci devam eden ilanları ise, Mardin Midyat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Rize Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ve Van Gürpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlandı. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Alım yapacağını açıkladığımız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş adaylar başvuruda bulunabilecekler. 

Bu vakıflar yayımladıkları ilanlarında, Büro Görevlisi, Muhasebeci ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kadrolarında personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

İLANLARA BAŞVURU ŞARTI

Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak,, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmak, bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak.''

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Haberimizin içeriğinde genel olarak aktardığımız personel alım ilanları ile ilgili detaylar şu şekilde,

Mardin Midyat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 

Alım Yapılacak Kadrolar; Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

Eğitim Şartı; Lisans mezunu olmak

Son Başvuru Tarihi; Yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi 30 Mart olarak duyuruldu. 

Rize Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 

Alım Yapılacak Kadrolar; Büro Görevlisi

Eğitim Şartı; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Fakültelerinin Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak

Son Başvuru Tarihi; Yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi 2 Nisan olarak duyuruldu. 

Van Gürpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 

Alım Yapılacak Kadrolar; Muhasebeci

Eğitim Şartı; Siyasi Bilgiler ile İktisadi idari Bilimler, Kamu Yönetimi, Maliye, İktisat, İşletme, Muhasebe Bölümlerinin herhangi birinden Lisans mezunu olmak,

Son Başvuru Tarihi; Yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi 29 Mart olarak duyuruldu. 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

SYDV personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx internet sitesi üzerinden yada ilanın yayımlandığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen yapacaklardır. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (3)
Seda 2 yıl önce
Eşim 7 senedir calisiyo başvuru yapiyo ama bu kadar olmazki hiç bir sonuç alamadık hiç bir yer gelmezmi puanda güzel 73 yaa neden ön lisanslara yol acın şansını artırın
Seda 2 yıl önce
Eşim 7 senedir calisiyo başvuru yapiyo ama bu kadar olmazki hiç bir sonuç alamadık hiç bir yer gelmezmi puanda güzel 73 yaa neden ön lisanslara yol acın şansını artırın
Bende 2 yıl önce
Seda hanim bizde ayni dertten muzdaribim