banner731

60 KPSS Puanıyla ya da KPSS Şartsız Kamu Personeli Alımı Yapacağını İlan Eden SYDV'ler

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere kamu personeli alımı yapıyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza kamu personeli alım ilanı yayımlayan ve başvuru süreci devam eden SYDV ilanlarını derledik. Alım yapılacak kadrolar, başvuru koşulları ve diğer detaylar haberimizde...

60 KPSS Puanıyla ya da KPSS Şartsız Kamu Personeli Alımı Yapacağını İlan Eden SYDV'ler

Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları çeşitli platformlar üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımları yapıyorlar. Bu alımların bazıları KPSS puan sıralamasına göre yapılırken bazı SYDV'ler personel alımlarında KPSS şartı talep etmiyor. 

Personel alımı için ilan yayımlayan ve başvuru süreci devam eden SYDV ilanlarına dair detaylar şu şekilde,

3 FARKLI SYDV MEMUR ALIMI YAPIYOR

3 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladıkları ilanlar ile personel açığı bulunan birimlerine kamu personeli alımı yapacaklarını duyurdular. Bu SYDV'ler arasında,  Zonguldak Kilimli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Ordu Kabadüz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Konya Hadım Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yer alıyor. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Kadrosunda personel ihtiyacı bulunduğunu açıklayan ve yayımladığı ilan metinlerinde yer alan pozisyonlarda alım yapacağını duyuran SYDV'lerin yayımladıkları ilanlara dair detaylar şu şekilde,

Zonguldak Kilimli SYDV Personel Alım İlanı Detayları

Zonguldak Kilimli SYDV tarafından yayımlanan ilanda Büro Görevlisi pozisyonunda personel alımı yapılacağı ilan edildi. Yayımlanan ilana, 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi Mezunları ile diğer Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, İstatistik ve Bilgi ve Belge Yönetimi bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecek. Söz konusu ilanda ayrıca, 35 yaş şartı, ilçe sınırları içinde 1 yıl ikamet şartı ve B sınıfı Sürücü Belgesine Sahip olup aktif araç kullanıyor olmak şartı bulunuyor. KPSS şartı ise 60 puan. 

İlana son başvuru tarihi 22 Haziran

Ordu Kabadüz SYDV Personel Alım İlanı Detayları

Ordu Kabadüz SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların, Büro Görevlisi pozisyonuna yapılacağı ilan edildi. Söz konusu pozisyon için başvuru yapacak adayların, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi veya Eğitim Fakültesinden mezun olması, talep ediliyor. İlçe sınırları içinde en az 6 aydır ikamet ediyor şartının yer aldığı ilanda KPSS şartına ilişkin bir madde bulunmuyor. 

İlana son başvuru tarihi 21 Haziran

Konya Hadım SYDV Personel Alım İlanı Detayları

Konya Hadım SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların Yardımcı Hizmet Görevlisi pozisyonunda yapılacağı bildirildi. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında yaş şartı ise 38 olarak duyuruldu. İlana başvuru yapacak adaylardan ayrıca, ilçe sınırları içinde 1 yıl ikamet şartı, B sınıfı ehliyet şartı yer alıyor. 

İlana son başvuru tarihi 20 Haziran olarak duyuruldu. 

SYDV İLANLARINA GENEL BAŞVURU KOŞULLARI 

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan genel şartlara da haiz olmaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak,, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmak, bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak (Bu şart tüm vakıf birimleri için geçerli değil)

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yukarıda kadro ve başvuru detaylarını aktardığımız SYDV memur alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan SYDV'nin bulunduğu ilçenin internet sayfası üzerinden elektronik olarak ya da söz konusu SYDV'ye şahsen yapacaklardır. İlana dair tüm detayları görüntülemek isteyen adaylar ise https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx internet sitesi üzerinden diğer detaylara ulaşabilir. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
Mery 1 yıl önce
Dur ıkametımi alam laa