7 Farklı SYDV 60 KPSS Puanıyla ya da KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alım İlanı Yayımladı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları belirli aralıklar personel alım ilanları yayımlıyorlar. Bu alım ilanlarını ise siz okuyucularımıza Kamupersoneli.net olarak anlık olarak duyuruyoruz. Bu kapsamda Temmuz ayı içinde yayımlanmış ve başvuru süreci devam eden SYDV alım ilanlarını siz okuycularımız için derledik.

7 Farklı SYDV 60 KPSS Puanıyla ya da KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alım İlanı Yayımladı

Türkiye genli farklı şehir ve ilçelerde yer alan 7 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kamu personeli alım ilanı yayımladı. 

Söz konusu SYDV'ler tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. İlanlarda yer alan ve adayların bilmesi gereken tüm ayrıntılar haberimizde aktarıyoruz. 

ALIM YAPACAĞINI İLAN EDEN SYDV'LER

Kamu personeli alım için Temmuz ayının girmesinin ardından personel alım ilanı yayımlayan 7 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bulunuyor. Bu vakıfların bulunduğu il veya ilçeler şöyle; Yozgat Sorgun SYDV, Artvin Murgul SYDV, Afyon Başmakçı SYDV, İzmir Karabağlar SYDV, Kastamonu Abana SYDV, Konya Altınekin SYDV ve Aydın Bozdoğan SYDV

BAŞVURU KOŞULLARI 

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru koşulları ilanı yayımlayan vakıf tarafından belirleniyor. Bu koşullar ise vakıftan vakfa değişiklik gösteriyor. Söz konusu alım ilanlarında yer alan başvuru koşullarını genel olarak sizlere aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak,, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ve ilçede ikamet ediyor olmak (bu şart değişkenlik göstermektedir), bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak (Bu şart tüm vakıf birimleri için geçerli değil)

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Yukarıda siz ziyaretçilerimize aktardığımız SYDV'ler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar, KPSS şartı ve son başvuru tarihi bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Yozgat Sorgun SYDV; Büro Görevlisi alımı yapacak. 2016 veya 2017 KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve ikamet ile ehliyet şartı talep ediliyor. Son başvuru tarihi 15 Temmuz Her hangi bir alandan Lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 

Artvin Murgul SYDV; Büro Görevlisi alımı yapacağı bildirildi. KPSS 60 puan şartı bulunuyor. İkamet ve 35 yaş şartı bulunuyor. Son başvuru tarihi 9 Temmuz. İlana 4 Yıllık Yüksek Öğrenim Kurumlarının Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik, Halkla İlişkiler Ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. 

Afyon Başmakçı SYDV; Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacak. En az 4 yıllık Yüksek Öğretim kurumlarınınım birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecek. KPSS 60 puan şartı bulunuyor. Ehliyet ve ikamet şartı bulunuyor. Son başvuru tarihi 9 Temmuz

Aydın Bozdoğan SYDV; Temizlik Personeli ve Şoför alımı yapıyor. KPSS ve eğitim şartı talep edilmiyor. 25-45 yaş şartı bulunuyor. İkamet şartı talep ediliyor.

İzmir Karabağlar SYDV; Yardımcı Hizmet Görevlisi alımı yapıyor. Lisans mezunu olmak şartı bulunuyor. Adaylardan KPSS şartı talep edilmezken ikamet ile ehliyet şartları talep ediliyor.

Kastamonu Abana SYDV; İlana göre vakıf hasta bakım personeli, öz bakıma destek elemanı, yaşlı bakım elemanı alımı yapacak. İlanda kadın olma ve en az ilkokul mezunu olma şartı bulunuyor. Adaylardan ikamet şartı talep ediliyor. KPSS şartı yok

Konya Altınekin SYDV; Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli alımı yapacak. Okur yazar ve kadın adayların başvuru yapabileceği alım ilanında ikamet şartı ve ev hizmetleri aile ve tüketici bilimleri sertifikası şartı bulunuyor. 

BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

SYDV personel alım ilanlarına ilişkin tüm detayları ilanı yayımlayan SYDV'nin internet sitesi ya da ilanın yayımlandı SYVD'nin bulunduğu ile veya kaymakamlığına ait internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İlana dair detaylar için ayrıca ilanı yayımlayan vakfı arayarak da bilgi alabilirsiniz. Adaylar ilanlara dair detaylara ayrıca, https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx internet adresi üzerinden de ulaşabilirler.

 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanlarına başvurular şahsen yapılır.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)