Antalya İbradı SYDV Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı (KPSS Şartı 60 Puan)

Antalya İbradı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir ilan ile kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuş adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanında yer alan tüm ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz.

Antalya İbradı SYDV Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı (KPSS Şartı 60 Puan)

Antalya İbradı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kadrosunda eksik bulunan birimlerine kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Seçme Sınavı puanıyla başvuru yapılabileceği açıklanan ilana üniversitelerin aşağıda yer alan bölümlerinden mezun olmuş adaylar başvuruda bulunabilecek.

İLANDA YER ALAN BOŞ KADROLAR

Antalya İbradı SYDV tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanında vakıf bünyesine Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. 

Yayımlanan ilan metninde açıklanan boş kadro için vakfın bir kişi istihdam edeceği duyuruldu. 

İLANA BAŞVURUDA BULUNACAK ADAYLARDAN TALEP EDİLEN BAŞVURU KOŞULLARI

Antalya İbradı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alım ilanına başvuru yapacak adayların ilanda belirtilen KPSS, Eğitim ve SYDV Personel alımı genel şartlarına haiz olmaları gerekiyor. işte detaylar;

Eğitim Şartı; 

Antalya İbradı SYDV personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların, 4 Yıllık Örgün Yükseköğretim Kurumlarından birinden mezun olmaları talep ediliyor. 

KPSS Şartı;

İlan metninde yer alan KPSS şartında, 'Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak' ifadeleri yer aldı.

Genel Başvuru Şartları

Yayımlanan kamu personeli alım ilanına başvuru yapacak adaylar vakıf tarafından yayımlanan genel şartları taşımaları gerekiyor. Bu şartlar; 

İlan tarihinden geriye dönük en az son 6 (altı) aydır İbradı'da ikamet ediyor olmak veya İbradı nüfusuna kayıtlı olmak, Varsa M.E.B onaylı Bilgisayar Sertifikası ya da mezun olduğu okulda bilgisayar dersi aldığına dair kurum tarafından onaylı belgeye sahibi olmak ve iyi düzeyde Word, Excel, PowerPoint vb. Microsoft Office programlarını kullanabiliyor olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, İşe alındığı takdirde Vakfımızda en az 5 yıl çalışmayı kabul ve taahhüt etmek ve İbradı’da ikamet ediyor olmak. Erkek olmak, En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanıyor olmak, Görevin özelliğine göre belirtilen şartları taşımak, İş tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak ve Vakıf Başkanı veya Mütevelli Heyetinin inceleme, araştırma, haberleşme, sekretarya, ulaştırma vb. konularda vereceği her görevi yapmayı taahhüt etmek ve yapmak

İLANA BAŞVURU SÜRECİ

Haberimizde detaylarını aktardığımız personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 19 Mart tarihine kadar yapabileceklerdir. Personel Alımı İlan Metnine İbradı Kaymakamlığının resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. ( www.ibradi.gov.tr )

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)