Ardahan Hanak SYDV Kamu Personeli Alıyor

Ardahan Hanak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bir ilan yayımlayarak kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde...

SYDV Personeli Alım İlanları 07.02.2017, 08:40 03.02.2019, 14:30
Ardahan Hanak SYDV Kamu Personeli Alıyor

Ardahan Hanak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bir ilan yayımlayarak talebe durumu uyan adaylar arasından Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacağını duyurdu. İlana başvuru şartları, başvuru süreci ve diğer detaylar şöyle:

Alınacak Personel:

* Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (1)

Genel Şartlar:

* Hanak SYDV personel alım ilanına başvuracak adayların; T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını bitirmiş ve 18 yaşından gün almamış olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf ya da askerlikle ilişiği bulunmamak, 2015- 2016 KPSSP-3 puan türlerinden en az 70 almış olmak, Üniversitelerin 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin, Hukuk Fakültelerinin herhangi bir bölümünden mezun olmak, görevini devamlı yapmasına engel rahatsızlığı olmamak, bilgisayar ve ofis programlarına hakim olmak, B sınıfı ehliyetli olmak ve aktif araç kullanabilmek, Ardahan il sınırları içinde ikamet ediyor olmak şartlarını taşımaları gerekiyor. 

Başvuru Süreci:

* Ardahan Hanak SYDV kamu personeli alım ilanı başvuruları 6 Şubat- 21 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak. 

Yorumlar (0)