Balıkesir Susurluk SYDV KPSS Puanı ile Memur Personel Alımı Yapıyor

Balıkesir Susurluk Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), KPSS puanı ile memur personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

Balıkesir Susurluk SYDV KPSS Puanı ile Memur Personel Alımı Yapıyor

Balıkesir Susurluk Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), yayımladığı ilan ile Büro Görevlisi (1) pozisyonunda personel alımları yapacağını duyurdu. İlana göre;

BAŞVURU İÇİN GEREKEN GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, örevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültelerinin (İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, Uluslararası Finans, Uluslararası İlişkiler), Sosyal Hizmet Bölümü, Sosyoloji Bölümü, Psikoloji Bölümü, Halkla İlişkiler bölümlerinin birinden mezun olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURULARIN ALINMASI SÜRECİ

Balıkesir Susurluk Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) personel alım ilanına başvurular, 20 Ekim 2017 tarihinde sona erecek. Belge teslimi ise 25 Ekim 2017'de sona erecek.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)