Balıkesir Susurluk SYDV Memur Alımı Başvurularında Son Gün !

Balıkesir Susurluk Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), memur alımı başvurularında sürecin sonuna gelindi. Detaylar haberimizde...

Balıkesir Susurluk SYDV Memur Alımı Başvurularında Son Gün !

Balıkesir Susurluk Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yayımlanan Büro Görevlisi (1) alım ilanına başvurularda sürecin sonuna gelindi.

PERSONEL ALIMI BAŞVURULARINDA SON GÜN !

Balıkesir Susurluk SYDV personel alım ilanına başvurular, bugün (20 Ekim) mesai bitiminde sona erecek.

PERSONEL ALIM İLANINA KİMLER BAŞVURABİLİR?

GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR

İktisadi ve idari bilimler fakültelerinin (iktisat, işletme, kamu yönetimi, maliye, muhasebe, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonometri, istatistik, uluslararası finans, uluslararası ilişkiler), sosyal hizmet bölümü, sosyoloji bölümü, psikoloji bölümü, halkla ilişkiler bölümlerinin birinden mezun olmak, 2 yıldır (20.10.2015 tarihi dahil) susurluk ilçesinde ikamet ediyor olmak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)