Bilecik Merkez SYDV KPSS Puanı ile Kamu Personel Alımı Yapıyor

Bilecik Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), KPSS en az 60 puan ile kamu personel alımı yapacağını duyurdu. İşte detaylar...

Bilecik Merkez SYDV KPSS Puanı ile Kamu Personel Alımı Yapıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bilecik Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), yayımladığı ilan ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (1) alımı yapacağını duyurdu.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR

En az B sınıfı sürücü belgesi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak  vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmak,  4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak, Kamu Personel Seçme Sınavında (2016) veya (2017) KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, Bilecik Merkez İlçe sınırları içerisinde ilan tarihinden önce en az 5 (Beş) yıl kesintisiz (23.10.2012 tarihinden önce) ikamet ediyor olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Bilecik Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), personel alım ilanına başvurular, 6 Kasım 2017 tarihine kadar, belge teslimi ise 13 Kasım 2017'de sona erecek.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE