Bitlis Tatvan SYDV Kamu Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanına başvurularda sürecin sonuna gelindi.

Bitlis Tatvan SYDV Kamu Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), geçtiğimiz günlerde bir ilan yayımlayarak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (2) pozisyonunda personel alımı yapacağını duyurdu.

TATVAN SYDV PERSONEL ALIMI BAŞVURULARINDA SON GÜN !

Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına personel alımı başvurularında sona gelindi. Başvurular bugün (4 Ekim) mesai bitimine kadar yapılabilecek.Başvurular https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris adresinden yapılacaktır.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Kimlik Fotokopisi, Mezuniyet Belgesi veya Diploma (Noter Onaylı), Adli Sicil Kaydı, Nüfus Kayıt Örneği, Yerleşim Yeri Belgesi, Ehliyet fotokopisi, Varsa Sertifikalarınız( Bilgisayar , İngilizce, v.b. ), KPSS Sonuç Belgesi ,Varsa ALES ve Dil Sınavı sonuç belgeleri, Sağlık Raporu, 2 adet Vesikalık Fotoğraf( Son altı ay içerisinde çekilmiş ), Askerlik Durum Belgesi, CV

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Erkek Olmak, Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından en son puanı açıklanan 2016-2017 Yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 Puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 3 YILDIR Tatvan ilçesinde ikamet ediyor olmak, Seyahat engeli bulunmamak, Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, Öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olmak ,Grup çalışmalarına uyumlu olmak. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)