Diyarbakır Çüngüş SYDV Memur Personel Alımı Yapıyor

Diyarbakır Çüngüş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, yayımladığı ilan ile memur personel alımı yapacağını duyurdu.

Diyarbakır Çüngüş SYDV Memur Personel Alımı Yapıyor

Diyarbakır Çüngüş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), yayımladığı ilan ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (1) pozisyonunda personel alımı yapacağını duyurdu.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Çüngüş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına; iyi derecede bilgisayar kullanıyor olan, en az B sınıfı sürücü belgesi olan, vakfın bulunduğu ilçe sınırlarında ikamet eden, arazide ve kış şartlarında çalışmasına engel durumu olmayan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmayan, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olan, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmayan, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olan, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olan, kamu haklarından mahrum bulunmayan, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURULARIN ALINMASI SÜRECİ

Çüngüş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), personel alım ilanına başvurular, 6 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek. Evrakların son teslim tarihi ise 11 Ekim 2017.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)