Farklı Şehirlerde Bulunan SYDV'lere Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları kadrolarında eksik bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuş adayların başvuru yapabileceği SYDV personel alım ilanlarının detaylarını haberimizde paylaşıyoruz.

SYDV Personeli Alım İlanları 07.02.2018, 20:06 09.02.2019, 05:32
Farklı Şehirlerde Bulunan SYDV'lere Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Farklı şehirlerde yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

3 farklı SYDV tarafından yayımlanan ve başvuru süreci devam eden personel alım ilanlarının detayları şu şekilde,

ALIM YAPACAĞINI AÇIKLAYAN SYDV'LER

Yayımladıkları ilanlar ile bünyelerine kamu personeli alımı yapacağını açıklayan SYDV'ler arasında, Şanlıurfa Birecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Konya Taşkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Isparta Senirkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bulunuyor. 

Söz konusu SYDV'ler tarafından yayımlanan ilanlara dair ayrıntıları aşağıda siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK SYDV KADROLARI

Söz konusu kamu personeli alım ilanlarına üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuş adaylar başvuruda bulunabilecek. 

İlanlara göre alımlar, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, Büro Görevlisi ve işçi pozisyonlarına yapılacak. Açıklanan bu pozisyonlara başvuru yapacak adayların ilanı yayımlayan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca belirlenen eğitim seviyesinden mezun olması isteniyor.

SYDV KAMU PERSONELİ ALIM İLANLARINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar, ilanın yayımlandığı SYDV tarafından açıklanan memur alımı koşullarına uyması gerekiyor.

Bu koşullar arasında, Eğitim şartı, KPSS şartı ve alım yapılacak unvana göre istenen koşullar yer alıyor. 

Personel alımı yapacağını duyuran bu üç farklı SYDV tarafından yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar için açıklanan koşullar arasında şu şartlar yer alıyor

 ''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, görevini sürekli yapmaya engel olacak hastalığı bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli bulunmak), ilanın yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmak, ''

Bu şartların dışında adaylardan ayrıca, istenilen bölümlerden mezun olma, varsa açıklanan KPSS şartını sağlama, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma gibi şartlarda talep edilebiliyor. 

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Yukarıda alım yapacağını açıklayan SYDV'ler ve yayımlanan ilanlara ilişkin detaylar aktardığımız personel alım duyurularına başvuru süreci devam ediyor. Söz konusu ilanlara başvuru süreci ve diğer ayrıntılara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Yorumlar (0)