banner731

Giresun Alucra SYDV Kamu Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Giresun Alucra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), bünyesinde görevlendirilmek üzere alınacak kamu personelleri için başvurularda sona gelindi.

Giresun Alucra SYDV Kamu Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Giresun Alucra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yayımlanan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (1) alım ilanına başvurularda sürecin sonuna gelindi.

BAŞVURULARDA SON GÜN !

Giresun Alucra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), personel alım ilanı başvuruları, bugün (3 Ekim 2017) mesai bitiminde sona eriyor.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak

ÖZEL ŞARTLAR

4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,işletme Fakültesi,İktisat Fakültesi, Fen edebiyat fakültesi Sosyoloji mezunu olmak. ( Açıköğretim Fakültesi Mezunları kabul edilmiyecektir.), ÖSYM tarafından yapılan geçerli 2016-2017 Yılları Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 65 puan almış olmak şartları aranır, sınav tarihinin 6 ay öncesinden itibaren vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde bulunmak, Microsoft Office programlarını iyi derecede bilmek, sosyal iletişim becerisine sahip olmak, görevini devamlı yapmasına engel olacak vucüt ve akıl hastalığı veya vucut sakatlığı bulumaması. öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma,belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına devlet bakarına ciddiyetine yakışan ahlak ve tutumuna sahip olmak, sürücü belgesi şartı aranmaktadır: B sınıfı Ehliyet Sahibi olmak ve aktif araç kullanmak. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)