Giresun Çamoluk, Kars Merkez SYDV ve Trabzon Of SYDV Memur Alımında Son Gün

Giresun Çamoluk, Kars Merkez ve Trabzon Of Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının personel alım ilanı başvuruları sona eriyor. Detaylar haberimizde...

SYDV Personeli Alım İlanları 02.10.2017, 11:35 08.02.2019, 18:23
Giresun Çamoluk, Kars Merkez SYDV ve Trabzon Of SYDV Memur Alımında Son Gün

Giresun Çamoluk, Kars Merkez ve Trabzon Of Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının Büro Görevlisi, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ve Muhasebeci alım ilanına başvurularda sürecin sonunda gelindi.

BAŞVURULARDA SON GÜN !

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına personel alım ilanlarına başvurular, bugün (2 Ekim 2017) mesai bitiminde (17:00) sona erecek.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Adaylar, SYDV personel alım ilanlarına başvuracak adaylar; KPSS sonuç belgesi, adli sicil belgesi, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olduğunu ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığını gösterir belge aslı veya noter onaylı sureti, mezun oldukları okullara ait diploma,geçicimezuniyet belgesi vb. mezun olduklarına dair belgelerin aslı veya noter onaylı sureti, kimlik sureti ve ehliyet belgesi sureti ile başvurularını yapabilecekler.

SYDV PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmaK, Kamu haklarından mahrum bulunmamaK, Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, İş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

Yorumlar (0)