Giresun Dereli SYDV Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Giresun Develi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir ilan ile kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanında yayımlanan detayları haberimizde aktarıyoruz.

Giresun Dereli SYDV Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Giresun Develi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. 

Yayımlanan ilanda yer alan açık pozisyonlar, ilana başvuruda bulunacak adaylarda aranan koşullar ve ilana başvuru sürecine ilişkin detayları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

GİRESUN DERELİ SYDV MEMUR ALIM İLANI

Giresun Develi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanında, vakıf bünyesine Büro Görevlisi kadrosunda personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

Yayımlanan duyuruda açıklanan Büro Görevlisi alımına dair detaylarda açıklanan pozisyon için 1 kişinin istihdam edileceği bildirildi.

İlana başvuru yapacak adaylarda aranan genel ve özel başvuru koşullarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz.

BAŞVURU KOŞULLARI 

Giresun Dereli SYDV kamu personeli alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar, vakıf tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan koşulları sağlamaları gerekiyor. 

İlan metninde yer alan başvuru şartlarında, genel personel alım şartlarına ek olarak eğitim, ehliyet ve ikamet yerine göre de bazı koşullar bulunuyor. Söz konusu başvuru şartlarına ilişkin ayrıntılar şöyle, 

Yayımlanan ilana üniversitelerin dört yıllık eğitim veren Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ve Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun adaylar başvuruda bulunabilecek. 

İlanda ayrıca adaylardan, B Sınıfı Ehliyet Belgesine sahip olmak, Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet etmek, Son 1 yıl içerisinde kendisinin Dereli ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması ve Dereli ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek ve Görevin devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. koşullarını sağlaması isteniyor. 

Giresun Develi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı adaylardan ayrıca İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshop v.b. ) kullanabiliyor olmasını talep ediyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Giresun Develi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan Büro Görevlisi alım ilanına başvurular 26 Şubat tarihinde sona erecek. İlana başvuruda bulunacak adaylar bu tarihten önce başvurularını şahsen yapmaları gerekiyor. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)