Isparta Senirkent SYDV Memur Alımı Yapıyor

Isparta Senirkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir ilan ile kadrosunda eksik bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanda vakıf tarafından açıklanan boş pozisyonlar, ilana başvuru koşulları ve başvuru sürecine dair ayrıntıları haberimizde yayımlıyoruz.

Isparta Senirkent SYDV Memur Alımı Yapıyor

Isparta Senirkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur personel alımı için bir ilan yayımladı.

Söz konusu ilana göre, vakfın ilgili birimlerinde görevlendirileceği açıklanan personel alım ilanında yer alan detayları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

ISPARTA SENİRKENT SYDV MEMUR ALIM İLANI

Isparta Senirkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), yayımladığı ilan ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kadrosunda alım yapılacağını duyurdu. Ayrıca yayımlanan ilan metnine göre söz konusu personel alımı kapsamında açıklanan kadroya bir kişi görevlendirilecek. 

İlana, 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olan adaylar başvuruda bulunabilecektir. 

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Isparta Senirkent SYDV tarafından yayımlanan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kadrosuna yapılacak alımlara başvuru bulunacak adaylar, vakıf tarafından ilan edilen başvuru şartlarını sağlamak zorundalar. 

İlana göre adayların,  En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve fiilen araç kullanabiliyor olmak. erkek olmak,  İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak. (Windows, Ms Ofis Programları, İnternet Programları v.b.), İş başvurusunun kabulünden sonra Senirkent ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. (Sadece işe alınacak aday için geçerli) koşullarını taşımaları gerekiyor.

Bu şartların dışında adayların, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut özrü bulunmaması, Yapılacak güvenlik soruşturmasında Kamu kurumlarında çalışmasına engel durum bulunmaması, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, Aday Vakfın bulunduğu İlçe sınırlarında ikamet ediyor olması (ilan tarihi itibari ile en az 1 aydır Senirkent İlçesinde ikamet ediyor olması), şartları aranır.

BAŞVURU SÜRECİ

Isparta Senirkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar, başvurularını 9 Şubat tarihine kadar yapabileceklerdir.

İlana dair detaylı bilgi almak için; www.senirkent.gov.tr internet adresini ziyaret edebilir veya 0(246) 5114240 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)