İstanbul Fatih SYDV Memur Alımı Yapıyor (KPSS Şartı 60 Puan)

İstanbul Fatih Sosyal Yardımlaşama ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacağını duyurdu. Üniversitelerin farklı eğitim seviyelerinde mezun olmuş adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanının detaylarını haberimizde görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul Fatih SYDV Memur Alımı Yapıyor (KPSS Şartı 60 Puan)

İstanbul Fatih Sosyal Yardımlaşama ve Dayanışma Vakfı kadrosunda eksik bulunan birimlerine personel alımı yapacak.

Söz konusu personel alım ilanında yer alan tüm ayrıntıları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

İSTANBUL FATİH SYDV MEMUR ALIM İLANI YAYIMLADI

İstanbul Fatih SYDV tarafından yayımlanan ilanda vakıf bünyesine 3 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yayımlanan ilana göre alımlar Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kadrosuna yapılacak personel alım ilanına üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olan adaylar başvuruda bulunabilecek. 

İstanbul Fatih SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. 

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlana ilan metnine göre ilana başvuruda bulunacak adaylar, ilanda yer alan genel başvuru koşulları ile birlikte eğitim ve KPSS şartlarını da sağlamaları gerekiyor.

İlan metninde yer alan başvuru koşulları arasında aşağıda yer alan koşullar yer alıyor.

Genel Şartlar

Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, Vakıf Başkanı veya Mütevelli Heyetinin inceleme, araştırma ,haberleşme, sekretarya, ulaştırma vb. konularda vereceği her görevi yapmayı taahhüt etmek ve yapmak, Belirtilen görevleri yapmasına mani herhangi bir engeli olmamak, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi sınıfında Vakıf Başkanı ya da Mütevelli Heyetinin vereceği görevleri yapma istem ve yeteneğine psikolojik ve fizyolojik olarak gerçekten sahip olduğu hususunda mülakat komisyonunun olumlu kanaatine mazhar olmak, Ayrıca mesleğinde deneyim sahibi olmak, muhasebe bilmek vs gibi özellikler tercih sebebi olabilir. Vakfımıza personel alımı için başvuruda bulunduğu andan itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar başka herhangi bir kuruma başvuruda bulunmamış olması, )Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımında erkek adaylar tercih edilecektir.

Eğitim Şartı

İlana göre adayların üniversitelerin dört yıllık eğitim Halkla İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, İletişim Fakültesi, Kamu Yönetimi, Bilişim Fakültesi, Sosyal Bilimler, Felsefe bölümlerinden birinden mezun olmaları gerekiyor.

KPSS Şartı

SÖz konusu ilanda yer alan KPSS şartında, ''ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak,'' ifadeleri yer alıyor

İkamet Şartı

Vakfın hizmet alanına ulaşım kolaylığı göz önünde bulundurularak en az son 3 aydır Fatih ve ilçemize birinci derecede yakın olan Eyüp, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Güngören, Bahçelievler, Bakırköy ve Zeytinburnu İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Fatih İlçe sınırları dışından başvuranlar için Fatih sınırları içinde ikamet etmeyi taahhüt etmek ve mülakatı kazanmaları durumunda Vakıf Başkanı ve Mütevelli Heyetince gerekli görülmesi halinde bu taahhüdünü gerçekleştirmek.

İLANA BAŞVURU SÜRECİ

İstanbul Fatih Sosyal Yardımlaşama ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 5 Mart tarihine kadar yapabileceklerdir. İlan ile ilgii detaylı bilgi almak için ve ilana başvuruda bulunmak için Fatih Kaymakamlığı Web Sitesini ziyaret edebilirsiniz. (http://www.fatih.gov.tr)

Kamupersoneli.net - ANKARA


 

Yorumlar (0)