İzmir Aliağa SYDV KPSS Puanı ile Memur Alımı Yapıyor

İzmir Aliağa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), yayımladığı ilan ile KPSS puan esasına dayalı olmak üzere memur alımı yapacağını duyurdu.

İzmir Aliağa SYDV KPSS Puanı ile Memur Alımı Yapıyor

İzmir Aliağa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), bir ilan yayımlayarak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (1) pozisyonunda personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre;

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR

Sosyoloji, psikoloji,psikolojik danışmanlık ve rehberlik, halkla ilişkiler,iletişim,sosyal hizmetler bölümlerinden mezun olmak, yeterli derecede ingilizce bilgisine sahip olmak, B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, iyi düzeyde genel muhasebe bilgisine sahip olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

İzmir Aliağa SYDV personel alım ilanına başvurular, 13 Ekim 2017 mesai bitimine kadar https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris adresinden yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE