İzmir Aliağa ve Tekirdağ Hayrabolu SYDV Memur Personel Alımında Son Gün !

İzmir Aliağa ve Tekirdağ Hayrabolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) memur personel alım ilanına başvurularda sürecin sonuna gelindi.

İzmir Aliağa ve Tekirdağ Hayrabolu SYDV Memur Personel Alımında Son Gün !

İzmir Aliağa ve Tekirdağ Hayrabolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yayımlanan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (2) alım ilanına başvurularda sürecin sonuna gelindi.

BAŞVURULARDA SON GÜN !

İzmir Aliağa ve Tekirdağ Hayrabolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) personel alım ilanına başvurular bugün (13 Ekim) mesai bitiminde sona erecek.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

Sosyoloji, psikoloji,psikolojik danışmanlık ve rehberlik, halkla ilişkiler,iletişim,sosyal hizmetler mezunu olmak, yeterli derecede ingilizce bilgisine sahip olmak, B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, iyi düzeyde genel muhasebe bilgisine sahip olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 19:15
YORUM EKLE