İzmir Çiğli SYDV Memur Alımı Yapıyor

İzmir Çiğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), yayımladığı ilan ile memur alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde...

İzmir Çiğli SYDV Memur Alımı Yapıyor

İzmir Çiğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), bir ilan yayımlayarak Büro Görevlisi (2) pozisyonunda personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre;

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR

İyi derecede bilgisayar programları kullanabilmek (Word, Excel v.b. ofis programları), Türkiye'de eğitim veren Üniversitelerin en az 4 yıllık fakültelerin herhangi birinden mezun olmak (KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç), en az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek, aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, 2016 yılı Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Başvuru dilekçesi (Özgeçmiş, ikamet adresi ve iletişim bilgileri ve başvuru yapmak istediği unvan yazılı olarak dilekçede yer alacaktır), Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti, Önlü arkalı nüfus cüzdanı fotokopisi, Geçerli KPSS sınav sonuç belgesi aslı, Sürücü belgesi fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf (son 6 altı ay içinde çekilen), Askerlik terhis veya ilişkisi yoktur belgesi aslı veya tasdikli sureti (Erkek adaylar için), Sağlık raporu (Aile Hekiminden alınması yeterlidir, işe başlayacaklardan tam teşekküllü devlet hastanesinden heyet raporu istenecektir.) Sabıka kaydı, Varsa İş Deneyim Belgeleri, Adrese dayalı nüfus kayıt örneği.

BAŞVURULARIN ALINMASI

İzmir Çiğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına başvurular, 15 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)