Kırşehir Kaman SYDV KPSS Puanı ile Kamu Personel Alımı Yapıyor

Kırşehir Kaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), yayımladığı ilan ile KPSS puanı ile kamu personel alımı yapacağını duyurdu.

Kırşehir Kaman SYDV KPSS Puanı ile Kamu Personel Alımı Yapıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Kırşehir Kaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre;

ALIM YAPILACAK POZİSYON

Büro Görevlisi (1)

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR

MEB onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olmak, 4 Yıllık Üniversitelerin Kamu Yönetimi bölümü mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Sosyal Yardım konusunda en az 2 yıl iş deneyimi olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Kırşehir Kaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına başvurular, 1 Kasım 2017 mesai bitimine kadar devam edecek. Belge teslimleri ise 2 Kasım 2017'de sona erecek.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE