Konya Beyşehir SYDV Büro Görevlisi Alım İlanı (KPSS Şartı 60 Puan)

Konya Beyşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Kamu Personeli Seçme Sınavı puan esasına göre yapılacağı açıklanan personel alım ilanında yer alan kadroları, ilana başvuru şartlarını ve diğer detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Konya Beyşehir SYDV Büro Görevlisi Alım İlanı (KPSS Şartı 60 Puan)

Konya Beyşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı için ilan yayımladı. 

Kamu Personeli Seçme Sınavı puan esasına göre alım yapılacağı açıklanan personel alım ilanında yer alan ayrıntılar şu şekilde,

ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN KODROLAR

Konya Beyşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı  tarafından yayımlanan personel alım ilanında tek bir kadrodan alım yapılacağı açıklandı. Büro Görevlisi kadrosunda yapılacağı açıklanan ilanda vakıf bünyesine 1 kişinin istihdam edileceği bildirildi.

İLANA BAŞVURU ŞARTLARI

Konya Beyşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanında, ilana başvuru bulunacak adaylara yönelik başvuru koşullarını yayımladı. Söz konusu ilana aşağıda belirtilen şartları sağlayan adaylar başvuru bulunabilecek. 

Adayların 06/02/2018 tarihi itibarı ile en az üç (3) aydır Beyşehir İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Bilgisayar Office programlarından Word, Excel, Power Point?i ve genel muhasebeyi iyi derecede biliyor olmak. (Mülakatta uygulamalı sınav yapılacaktır.) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak

Yukarıda belirtilen şartların yanında adayların, Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren ''İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, İktisat ve Siyasal Bilgiler Fakültelerinin İşletme, İktisat, Maliye ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun olmuş olması talep ediliyor. 

İlan metninde ayrıca adayların sosyal İletişim becerisine sahip olmaları ve 2016-2017 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmaları isteniyor. 

İLANA BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvurular 14 Şubat tarihine kadar istenilen evraklar ile birlikte (Fakülte diplomasının aslı veya noter onaylı sureti, Nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, Özgeçmiş, Askerlik durum belgesi, Adli sicil kaydı, Vukuatlı Nüfus kayıt örneği, Sürücü belgesi aslı ve fotokopisi ve ikametgah belgesi) şahsen yapılacaktır.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)