Konya Taşkent SYDV İşçi Alım İlanı

Konya Taşkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alım ilanında yer alan detaylar, adaylarda aranan başvuru koşulları ve ilana ilişkin diğer detayları haberimizde yayımlıyoruz.

SYDV Personeli Alım İlanları 02.02.2018, 21:25 09.02.2019, 05:22
Konya Taşkent SYDV İşçi Alım İlanı

Konya Taşkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını duyurdu.

Konya Taşkent SYDV tarafından yayımlanan ilana dair detaylar şu şekilde,

KONYA TAŞKENT SYDV PERSONEL ALIM İLANI

Konya Taşkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı ilanında, vakfın ilgili birilerinde görevlendirmek üzere geçici işçi alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilana başvuruda bulunacak adaylar için açıklanan başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. 

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Konya Taşkent SYDV yayımladığı geçici işçi alım ilanına başvuru yapacak adayların belirlenen başvuru koşullarını sağlamalarını istiyor. Konya Taşkent SYDV tarafından açıklanan başvuru koşulları,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, çalışmasına engel hali olmamak, en az 6 aydır Taşkent İlçesi sınırlarında ikamet ediyor olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, Bilgisayar programlarını kullanabiliyor olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

İLANA BAŞVURULAR

Yukarıda detaylarını paylaştığımız personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar, başvurularını istenilen başvuru evrakları ile beraber şahsen yapacaklardır. İstenilen başvuru evrakları; nüfus cüzdanı fotokopisi, mezuniyet belgesi veya diploma, vesikalık fotoğraf, sağlık kurulu raporu, iş deneyim belgeleri, bilgisayar sertifikası (zorunlu değil)

Yorumlar (0)