Malatya Arapgir SYDV Memur Personel Alımı Yapıyor

Malatya Arapgir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), yayımladığı ilan ile memur personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

Malatya Arapgir SYDV Memur Personel Alımı Yapıyor

Malatya Arapgir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), bir ilan yayımlayarak Büro Görevlisi pozisyonunda 1 personel alımı yapacağını açıkladı.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı,  4 Yıllık fakülte mezunu olmak, en az son 5 yıldır ilçede ikamet ediyor olmak, hızlı klavye kullanımı sertifikasına sahip olmak, daha önce en az 1 yıl herhangi bir sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfında çalışmış olmak, en az ilk kademe İngilizce Sertifikasına sahip olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Malatya Arapgir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) memur alım ilanı başvuruları 6 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)