Mardin Midyat SYDV Kamu Personeli Alıyor

Mardin Midyat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, bir personel alım ilanı yayımlayarak kamu personeli alacağını duyurdu. İlana başvuru şartları, başvuru süreci ve diğer detaylar haberimizde...

Mardin Midyat SYDV Kamu Personeli Alıyor

Mardin Midyat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) yayımladığı ilanda talep edilen şartlara durumu uyan adaylar arasından sosyal yardım ve inceleme görevlisi alacağını duyurdu. İlana başvurular başladı.

Alınacak Personel:

* Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (2)

Genel Şartlar:

* Midyat SYDV personel alım ilanına başvuracak adaylardan; T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını bitirmiş, 35 yaşından gün almamış olmak, askerliğini yapmış ya da muaf olmak genel şartlarına haiz olmaları isteniyor.

Özel Şartlar:

* Midyat SYDV personel alım ilanına başvuracak adaylardan genel şartların yanı sıra; 2015-2016 KPSSP-3 puna türünden en az 70 almış olmak, fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik, Psikolojik danışmanlık bölümlerinden mezun olmak, B sınıfı ehliyetli olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, MS Office programlarına hakim olmak özel şartlarını da taşımaları isteniyor.

Başvuru Süreci:

* Midyat SYDV kamu personeli alım ilanı başvuruları 16 Şubat- 3 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacak. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:19
YORUM EKLE