Mersin Erdemli SYDV 60 KPSS Puanıyla Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Mersin Erdemli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kamu Personeli Seçme Sınavı puan esasına göre yapılacağı duyurulan personel alımına ilişkin yayımlanan ilan metninde yer alan detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Mersin Erdemli SYDV 60 KPSS Puanıyla Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Mersin Erdemli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kamu personeli alımı yapacağını ilan etti.

Yayımlanan ilana göre, üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuş adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanında açıklana  pozisyonlar ve başvuru koşullarını siz takipçilerimize aşağıda aktarıyoruz. 

MERSİN ERDEMLİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI

Mersin Erdemli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanında, Muhasebeci kadrosuna alım yapılacağı duyuruldu. Söz konusu kadro için ise vakıf bünyesine 1 kişinin görevlendirileceği ilan edildi. 

İLANA BAŞVURU ŞARTLARI

Mersin Erdemli SYDV yayımladığı personel alım ilanına başvuru yapacak adayların belirtilen koşullara haiz olmalarını istiyor. 

Vakıf tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan başvuru koşulları arasında, vakıf bünyesine memur alımlarında aranan genel koşulların yanında alım yapılacak unvana göre belirlenen şartlarda bulunuyor. 

Mersin Erdemli SYDV personel alımı başvuru koşulları şu şekilde,

Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olmak ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilincinde içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyete yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak, başvuru tarihi itibariyle en az son 1 yıldır Erdemli ilçesinde ikamet ediyor olmak ve işe kabul edilmesi halinde 3 yıl süresi içerisinde başka bir SYD Vakfına nakil talebinde bulunmamak. İyi derecede bilgisayar kullanma becerisine sahip olmak, Microsoft ofis uygulamalarını en iyi şekilde kullanabilmek, (Word, Excel, Powerpoint, İnternet Explorer vb. programları kullanabilmek), En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Eğitim Şartı

Mersin Erdemli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına, Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin (İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Muhasebe) bölümlerinin herhangi birinden ve İşletme Fakültelerinden mezun olan adaylar başvuru da bulunabilecek. 

KPSS Şartı

Yayımlanan ilan metninde adaylardan istenen KPSS şartında şu madde yer alıyor. ''Yüksek öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli kamu personel seçme sınavından son iki yıl geçerliliği olan (2016-2017) KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak,''

İLANA BAŞVURU SÜRECİ

Mersin Erdemli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına başvurular 19 Şubat tarihine kadar devam edecek. İlana başvuru şekline ilişkin detaylar ve diğer ayrıntılar Erdemli Kaymakamlığı resmi web sitesinde (http://www.erdemli.gov.tr) adresinden öğrenilebilecektir. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)