Muş Bulanık SYDV Memur Personel Alımı Yapıyor

Muş Bulanık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bir ilan yayımlayarak memur personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

Muş Bulanık SYDV Memur Personel Alımı Yapıyor

Muş Bulanık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yayımlanan personel alım ilanı ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (1) ve Büro Görevlisi (4) pozisyonunda personel alımları yapılacağı duyuruldu. İşte detaylar:

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, iş Tanımlarında belirtilen Üniversitelerin 4 yıl eğitim veren fakülte lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 veya 2017 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, Yüksek Lisans, YDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, sürücü belgesi en az B sınıfı ehliyet öncelik sırası olarak değerlendirmede tercih edilebilir.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Bilgisayar İşletmeni Sertifikası, Yabancı Dil Sertifikası Tercihen YDS ve Dil olarak İngilizce, Diksiyon sertifikası, İletişim Uzmanlığı Sertifikası.

BAŞVURULARIN ALINMA SÜRECİ

Muş Bulanık SYDV personel alım ilanına başvurular, 16 Ekim 2017 mesai bitimine kadar https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris adresinden yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)