Niğde Ulukışla SYDV KPSS Puanı ile Memur Personel Alımı Yapıyor

Niğde Ulukışla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), KPSS puanı ile memur personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru süreci ve diğer detaylar haberimizde...

Niğde Ulukışla SYDV KPSS Puanı ile Memur Personel Alımı Yapıyor

Niğde Ulukışla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), yayımladığı ilan ile KPSS puan esasına dayalı olmak üzere Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (1) pozisyonunda personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre;

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR

Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak, üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden birisinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak, askerlik görevini tamamlamış olmak, Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 veya 2017 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS-P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek rahatsızlığı bulunmamak, Niğde sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. 

BAŞVURU SÜRECİ

Niğde Ulukışla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), Personel alım ilanına başvurular, 12 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)