Alexa
banner623

Sakarya Hendek SYDV Memur Alımı Yapıyor

Sakarya Hendek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), memur alımı yapıyor. Alım yapılacak pozisyon ve diğer detaylar haberimizde...

Sakarya Hendek SYDV Memur Alımı Yapıyor

Sakarya Hendek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), memur alımı yapıyor. Alım yapılacak pozisyon ve diğer detaylar haberimizde...

06 Kasım 2017 Pazartesi 16:41
Sakarya Hendek SYDV Memur Alımı Yapıyor

Sakarya Hendek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), Büro Görevlisi (1) ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (1) pozisyonunda personel alımları yapacak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak veya askerlik hizmetinden muaf olmak. (tecil edilmiş veya ertelenmiş durumda olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.), sınava son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sınırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

 Kamu haklarından mahrum bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut engeli bulunmamak. (Mülakat sonrası Sağlık Kurulu Heyet Raporu istenecektir.)

ÖZEL ŞARTLAR

 SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI (1 Kişi):

4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının, Sosyal Hizmetler, Psikoloji, Sosyoloji, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden veya bu bölüme denk yurtdışı üniversite diploması bulunan (YÖK DENKLİK ONAYLI) mezun olmak, Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 ve 2017 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP-3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, Hendek İlçe Sınırları içinde en az 1 (bir) yıldır (başvuru itibariyle son 365 gün) ikamet ettiğini, Nüfus Müdürlüğü imzalı belge ile ispat etmek, B – Sınıfı veya E - Sınıfı Ehliyet sahibi olmak

BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI (1 Kişi):

4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının, Muhasebe (Lisans), Maliye, İşletme, İktisat bölümlerinden veya bu bölüme denk yurtdışı üniversite diploması bulunan (YÖK DENKLİK ONAYLI) mezun olmak, Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 ve 2017 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP-3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, Hendek İlçe Sınırları içinde en az 1 (bir) yıldır (başvuru itibariyle son 365 gün) ikamet ettiğini, Nüfus Müdürlüğü imzalı belge ile ispat etmek, B – Sınıfı veya E - Sınıfı Ehliyet sahibi olmak.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

 Sözleşmeli Personel İş Başvuru Formu (Başvuru formu) ve Dilekçe, bitirdiği okul diploması veya çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti, TC kimlik numaralı Nüfus Cüzdanının aslı ve 2 adet fotokopisi, Nüfus Müdürlüğünden Nüfus Aile Tablosu, Nüfus Müdürlüğünden Adres Değişikliği Bilgi Formu (son 1 yıl ikamet değişikliğini gösterir),  2016 yılı veya 2017 yılı KPSS Sınav sonuç belgesinin aslı veya noter onaylı sureti, Son 6 ay içinde çekilmiş, 2 Adet vesikalık fotoğraf, Adli sicil kayıt belgesi (Adliye Binasından veya E-devlet İnternet sitesi üzerinden alınabilir)

Özgeçmiş - CV (Özgeçmiş mektubunda doğum yeri, doğum tarihi, eğitim durumu, iş deneyimleri, özel meziyet ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu, geleceğe dönük hedef ve amaçları, aile bilgileri, hobileri gibi konulardan bahsedilecektir.), Bilgisayar Bilgisini gösterir gösterir sertifika veya Bilgisayar dersini aldığını gösterir Transkript, Mezuniyet Transkript Örneği, Ehliyet Fotokopisi ile (varsa) Sertifika gibi nitelik belirten diğer belgeler., Askerlikten muaf olduğuna veya askerlik hizmetini yaptığına ilişkin belge.

BAŞVURU SÜRECİ

Sakarya Hendek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), personel alım ilanı başvuruları https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx adresinden 6 Kasım - 15 Kasım 2017 tarihleri arasında online olarak yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

►►►2018 KPSS ÖNLİSANS HAZIRLIK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner654

banner631