SYDV Kamu Personeli Alım İlanları (60 KPSS Puanıyla yada KPSS Şartsız)

Türkiye geneli farklı şehirlerde yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına devam ediyorlar. Yayımlanan SYDV personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde de başvuru süreci devam etmekte olan SYDV personel alım ilanlarını derledik.

SYDV Kamu Personeli Alım İlanları (60 KPSS Puanıyla yada KPSS Şartsız)

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları kadrolarında personel açığı bulunan birimlerine yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapıyorlar. 

Yayımlanan personel alım ilanlarının bazılarında 60 KPSS puanı şartı aranırken bazı vakıf birimleri KPSS puanı talebinde bulunmuyor. 

Başvuru süreci devam eden SYDV personel alım ilanları,

ALIM YAPACAĞINI DUYURAN SYDV'LER

Yayımladıkları ilanlar ile farklı kadrolarda personel alımı yapacağını duyuran Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarını siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

Kadrosunda eksik bulunduğunu ve personel alımı yapacağını duyuran SYDV'ler arasında, Şırnak Beytüşşebap SYDV, Afyon Sinanpaşa SYDV, Adana Seyhan SYDV ve Antalya İbradı SYDV

SYVD PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlara başvuruda bulunacak adayların yayımlanan başvuru koşullarını sağlamalarını istiyorlar. 

Bu koşullar iki bölümden oluşuyor ve birinci bölümde genel başvuru koşulları bulunuyor. İkinci bölüm ise ilanı yayımlayan vakıf birimi tarafından alım yapılacak unvana göre belirlenen koşullardan meydana geliyor. 

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşulları sizlere aktarıyoruz. İlana başvurularda talep edilen genel şartlar,

''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak,, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmak, bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak (Bu şart tüm vakıf birimleri için geçerli değil)''

İLANLAR İLE İLGİLİ DETAYLAR VE ÖZEL KOŞULLAR

Yukarıda alım yapacağını duyurulan vakıfları sizlere aktardık. Bu vakıflar tarafından yayımlanan ilanlar ile ilgili detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

Şırnak Beytüşşebap SYDV Personel Alım İlanı

Alım Yapılacak Kadro; Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi

Eğitim Şartı;  4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak

KPSS Şartı; İlanda KPSS şartı bulunmuyor. 

Son Başvuru Tarihi; Yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi 16 Nisan olarak duyurulmuştur. 

Afyon Sinanpaşa SYDV Personel Alım İlanı

Alım Yapılacak Kadro; Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

Eğitim Şartı; 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak 

KPSS Şartı; İlanda KPSS şartı bulunmuyor. 

Son Başvuru Tarihi; Yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi 10 Nisan olarak duyurulmuştur.

Adana Seyhan SYDV Personel Alım İlanı

Alım Yapılacak Kadro; Büro Görevlisi

Eğitim Şartı;  4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak

KPSS Şartı; Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak

Son Başvuru Tarihi; Yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi 9 Nisan olarak duyurulmuştur.

Antalya İbradı SYDV Personel Alım İlanı

Alım Yapılacak Kadro; Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

Eğitim Şartı; 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından birinden mezun olmak

KPSS Şartı; Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak

Son Başvuru Tarihi; Yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi 10 Nisan olarak duyurulmuştur.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

SYDV personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx internet sitesi üzerinden yada ilanın yayımlandığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen yapacaklardır.

Yayımlanan ilanlar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için adaylar ilanın yayımlandığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfın bulunduğu belediyenin internet sayfası üzerinden ilanlar ile ilgili bilgilere ulaşabilirler. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)