SYDV'ler KPSS Puanına Göre Memur Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında eksik olan pozisyonlara memur alımlarına devam ediyorlar. Kamu Personeli Seçme Sınavı puan esasına göre yapılan alımlara ise üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuş adaylar başvuruda bulunabiliyor. İlana dair diğer detaylar haberimizde...

SYDV Personeli Alım İlanları 21.01.2018, 20:38 09.02.2019, 04:55
SYDV'ler KPSS Puanına Göre Memur Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan ve başvuru süreci devam eden memur alım ilanlarını siz okuyucularımız için haberimizde derledik.

4 farklı SYDV tarafından yayımlanan memur alım ilanlarına dair tüm detayları haberimizde siz okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

4 FARKLI SYDV MEMUR ALIYOR

Kadrolarında bulunan eksik birimlerine memur alımı yapacağını açıklayan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları şunlar; Afyon Bolvadin SYDV, Diyarbakır SYDV, Ankara Beypazarı SYDV ve Konya Ereğli SYDV.

Alım yapılacak kadroları genel olarak inceleyecek olursak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları genellikle bir kaç kadro üzerinden personel alımlarını gerçekleştiriyorlar. Bu kadrolar arasında, Sosyal ve Yardım İnceleme Personeli ve Büro Görevlisi pozisyonları bulunuyor. 

Ayrıca söz konusu ilanlara başvurularda adaylardan belirli bir eğitim seviyesi aranıyor. Alım yapılacak kadroya göre belirlenen eğitim seviyesi genellikle lisans olarak belirleniyor. Ayrıca alım yapılacak bölümler ise memur alımı yapan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında ayarlanıyor. Söz konusu ilanlar için belirlenen eğitim şartlarına ulaşmak için haberimizin altında yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

SYDV MEMUR ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları memur alımlarında yayımlanan ilanlara başvuruda bulunacak adaylardan bazı şartlara haiz olmalarını ister. Bu şartlar arasında genel memur alımlarında istenen genel şartlar ve alım yapacak SYDV tarafından belirlenen özel şartlar bulunur.

Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza SYDV memur alımlarına ilişkin genel şartları aktaracağız. İlanlarda yer alan şartları daha önceden de belirttiğimiz gibi haberimizin altında yer alan bağlantılara aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz. 

SYDV memur alımı genel başvuru şartlarında, ''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, görevini sürekli yapmaya engel olacak hastalığı bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli bulunmak), ilanın yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmak, '' koşulları bulunur. 

Yorumlar (0)